kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 17-09-2019, 17:59
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

dobrą metodą na pewno jest bezpośredni kontakt z drugą osobą. łatwiej jest przełamać barierę rozmawiania z drugą osobą. Dobrych lektorów mają w szkole Katarina. Kuzynka z Warszawy chodzi i sobie mocno chwali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 17-09-2019, 23:31
Dzulia Dzulia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

Najlepsza metoda to skok na głęboką wodę, czyli wyjazd do kraju gdzie się mówi danym jezykiem.
__________________
leczenie zębów katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 18-09-2019, 20:59
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzulia
Najlepsza metoda to skok na głęboką wodę, czyli wyjazd do kraju gdzie się mówi danym jezykiem.
Znam przypadek, gdzie człowiek zamknął się jeszcze bardziej w sobie przez takie coś. Jest teraz na rynku tyle kursów i szkół językowych, że jest w czym wybierać. Sama też się zapisałam na kurs online i teraz się uczę bez wyjazdów za granicę, nawet bez wychodzenia z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 23-09-2019, 12:49
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

U mnie fajnie akurat sprawdziła się nauka online w tutlo. Zapewniają dogodne i elastyczne godziny nauki, sama decyduję kiedy mam lekcję i z jakim speakerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 03-10-2019, 20:05
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Tak obóz językowy to dobra sprawa ja byłam na takim z Angloville, mega fajna przygoda, byłam pod ogronym wrazeniem jakie postępy poczyniłam w ciągu 7 dni, wszystko zorganizowane profesjonalie, nativ spaker bardzo mili i cierpliwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 12-10-2019, 12:23
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolapieniak123
ja lubie kontakt z człowiekiem dlatego wybrałam angloville, maja swietnych native spekerow. szybko przelamalam z nimi bariere jezykowa. polecam!

zgadza się! Angloville organizuje swoje obozy w różnych krajach, opiekunami kursantów są native speakerzy (każdy ma swojego opiekuna), nauka polega głównie an rozmowie, z tego można wyciągnąć najwięcej, a na pewno przełamuje się bariery językowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 02-11-2019, 09:30
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Ja jestem zdania, że najlepiej uczyć się u boku profesionalisty, który ma dodatkowo zdolności dydaktyczne. W Poznaniu mogę polecić https://joanna.engelking.pl, która udziela także zajęć online! Nauka odbywa się na autentycznych materiałach w praktycznej formie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 03-11-2019, 12:47
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

najlepsza to jest nauka z native speakerami najwiecej się nauczysz, ja byłam w angielskiej wiosce i jestem zadowolana z tego kursu, rozmawiasz na tym kursie cały czas po angielsku mało pisania tylko mówienie po angielsku . naprwde dużo wyciągnełąm z tego kursu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 03-11-2019, 21:07
Eleeo Eleeo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Najlepsza metoda to wyjazd za granicę, gdzie trzeba mówić po angielsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 05-11-2019, 08:53
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

najlepsza to jest nauka z antive speakerami ja byłąm na takim kursie w angielskiej wiosce gdzie włąsnie sesje odbywały się właśnie z takimi osobami,super fajna sprawa dzięki takiemu kursowi przełamałam barierę językowa. polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.