kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-08-2020, 12:13
yundt.maximilian yundt.maximilian is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wielu lekarzy zadaje sobie pytanie jak wybrać szkolenie z medycyny estetycznej. Wybór szkolenia z medycyny estetycznej to inwestycja, która powinna zaowocować umiejętnościami i pewnością siebie w zakresie wykonywania tego typu zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-08-2020, 19:01
gerda16 gerda16 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że decydując się na zabieg estetyczny, trzeba o tym poczytać i znaleźć jak najlepszych lekarzy. To jest inwestycja na całe życie i od tego zależy nasza uroda, dlatego na takich zabiegach nie warto oszczędzać. Ja polecę https://www.jousei.pl/. Mają wielu zadowolonych klientów i istnieją na rynku od wielu lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-08-2020, 06:51
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Medycyna estetyczna to zawsze był sposób na to, żeby bardzo dobrze wyglądać, ale nie trzeba zaraz takich drastycznych zmian. Tutaj kolagen - http://www.kolagen.pl/ może także pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-08-2020, 11:12
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

ja z kolei mogę bardzo serdecznie polecić klinikę dr. wolfingera, byłam i ja na usuwaniu przebarwień i moja mama na wypełnianiu zmarszczek i obie jesteśmy bardzo zadowolone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-08-2020, 11:14
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

również moge się podpisać pod pozytywnymi opiniami o dr. wolfingerze, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-08-2020, 11:44
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

również moge polecić dr. wolfingera, wykonywałam u niego zabieg usuwania przebarwień i jestem zachwycona efektami, a sam lekarz bardzo miły i widac, że posiada ogromną wiedze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-08-2020, 21:29
Justyna81 Justyna81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 18
Domyślnie

Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że zabiegi medycyny estetycznej nie są sobie równe. Zawsze znajdą się jakieś kliniki potrafiące sprzedać zabiegi oparte o dawno zapomnianych technikach. Takie miejsca należy omijać szerokim łukiem i chodzić tylko tam gdzie priorytetem jest wykorzystywanie najnowszych technologii. Jedną o jakich warto wspomnieć jest hifu krakow oferowane przez takie gabinety jak - https://medistica.com.pl/dermatologi...ifu-sonoqueen/ Charakteryzuje ją przede wszystkim efektywność gdyż można przy jej użyciu uzyskać efekty jak przy wykorzystaniu skalpela. Uchodzi przy tym za bardzo bezpieczna i komfortową. Przy zabiegu wykorzystywane są fale ultradźwiękowe, które wnikają do kolejnych warstw tkanek powodując mikrouszkodzenia. Efektem tego procesu jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, co oznacza regenerację poddanej zabiegowi skóry. W ten sposób zwiększa się jej gęstość, elastyczność oraz napięcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-08-2020, 06:26
Elena Elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 26
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników medycznych to na terenie Polski północnej najlepszą ofertę znajdziecie w firmie Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . To znana firma prowadząca od 20 lat edukacje dla dorosłych w znanych i cenionych szkołach - Gdańskie Szkoły Medyczne, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Mają świetną kadrę, bardzo wysoki poziom kursów i szkoleń. Poza edukacją dorosłych prowadza także przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe. Ich placówki mają status szkół publicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-09-2020, 09:07
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach jest bardzo rozwinięta i o wiele bezpieczniejsza niż takie operacje plastyczne a przynoszą takie same efekty. Moja znajoma bardzo często korzysta z takich zabiegów, zwłaszcza jak odkryła klinikę SkinClinic w Warszawie. Tam bardzo dobrze jej doradzili jakie zabiegi powinna wybrać. W dodatku nowoczesna technologia nie jest im obca także lasery mają także bardzo dobrej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-10-2020, 12:49
Otokar9381 Mężczyzna Otokar9381 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli interesuje Was skuteczny przeszczep włosów to wejdźcie na www.piotrturkowski.pl i zapoznajcie się z ofertami tej kliniki. Jestem pewny, że będziecie zadowoleni ze skorzystania z ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.