kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 04-07-2021, 14:29
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Ja słyszałam, że do takiej ogólnej regenereacji najlepsze są "maski PEH"owe, czyli zawierające wszystkie typy czynników odżywczych na włosy (proteiny, humektanty i emolienty), tylko moje rozeznanie w składach jest dość słabe i zazwyczaj nie potrafię rozpoznać, który produkt do włosów jest który.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-07-2021, 20:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

możesz oczywiście wypróbować jeszcze odżywki do włosów na przykład firmy https://ziaja.com/c/szampony-110 jestem praktycznie pewna że przyniosą one jakieś pozytywne działania, nie zaszkodzi wypróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-07-2021, 14:34
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Na odżywienie włosów warto przyjmować suplementy np. skrzyp polny. Jednak zanim pojawią się efekty, warto pomyśleć o peruce, żeby nie zamartwiać się swoim wyglądem i osłabionymi włosami. W tym miejscu https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ oprócz bardzo dużego wyboru peruk możesz liczyć na rzetelne doradztwo w wyborze odpowiedniego dla Ciebie modelu. Zajrzyj!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-07-2021, 10:20
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakunass
Ja słyszałam, że do takiej ogólnej regenereacji najlepsze są "maski PEH"owe, czyli zawierające wszystkie typy czynników odżywczych na włosy (proteiny, humektanty i emolienty), tylko moje rozeznanie w składach jest dość słabe i zazwyczaj nie potrafię rozpoznać, który produkt do włosów jest który.

Tak, na mocno zniszczone i osłabione włosy maski i odżywki PEH-owe są najlepsze, bo dostarczają wszystkich składników włosom za jednym razem. Co do składów to możesz użyć kosmetycznej lupki do analizy zawsze.
Z masek PEHowych to ja polecam te od Babuski Agafii, bo są niedrogie, mają dość naturalne składy i fajne wyciągi. Szczególnie lubię tę z propolisem: https://www.notino.pl/babushka-agafi...-wzmacniajaca/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-07-2021, 10:31
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Idealne kursy jeśli chcesz nauczyć się obsługi pakietu MS Excel. Zajrzyj na szkolenia online. Szeroki zakres dostępnych kursów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-07-2021, 11:58
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Umbrowla
Tak, na mocno zniszczone i osłabione włosy maski i odżywki PEH-owe są najlepsze, bo dostarczają wszystkich składników włosom za jednym razem. Co do składów to możesz użyć kosmetycznej lupki do analizy zawsze.
Z masek PEHowych to ja polecam te od Babuski Agafii, bo są niedrogie, mają dość naturalne składy i fajne wyciągi. Szczególnie lubię tę z propolisem: https://www.notino.pl/babushka-agafi...-wzmacniajaca/

Oooo! Dzięki za porady i informację :-) a jak często i w jaki sposób stosujesz te odżywkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-07-2021, 14:52
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakunass
Oooo! Dzięki za porady i informację :-) a jak często i w jaki sposób stosujesz te odżywkę?

Ja akurat stosuję ją 1-2 razy w tygodniu pod czepek na 30-40 minut, więcej mi aktualnie nie potrzeba. Potem myję włosy i na 1 minutę nakładam jeszcze czystą odżywkę emolientową. U mnie się to sprawdza, ale każdy włos inny, więc trzeba się po prostu obserwować :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-07-2021, 21:03
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Ja nigdy nie miałam problemów z nadmiernym wypadaniem, ale moje włosy są z kolei bardzo przesuszone. Mam takie puszące się, wysokoporowate włosy, które by dobrze wyglądały muszę myć nawet codziennie. Zauważyłam, ze podstawą jest dla mnie delikatny szampon, który jest dostosowany do takiej pielęgnacji. Od jakiegoś czasu używam bionature mineral treatment szampon do częstego stosowania i widzę ogromną różnicę w kondycji włosów i skóry głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-07-2021, 03:38
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Kilka sposobów na wypadanie włosów miałam, ale ostatecznie najlepsze efekty przyniósł mi balsam Klorane z chininą, który był uzupełnieniem mojej kuracji wcierką, z tej samej firmy i tej samej serii. Po całej takiej kuracji jestem bardzo zadowolona, bo balsam kosztował tylko 40zł w aptece internetowej, a włosy są mocniejsze, przestały wypadać i poprawiła się ich kondycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-08-2021, 21:37
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Jak problem jest naprawde mocny to siegnij po Resistance Ampułki bo one dzialaja sztos. Na pewno szybko wylecza wlosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.