kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 22-01-2021, 11:49
mlodaja mlodaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 10
Domyślnie

drzewo sandalowe i kurkuma od Orientany, dobrze nawilza i lagodzi kroski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 22-01-2021, 15:43
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie trądzik

Ja swój problem z trądzikiem rozwiązałam dzięki zdrowemu odżywianiu i braniu suplementów diety. Do tego ćwiczyłam dużo. Dzięki temu poprawiło się też moje ciśnienie. Suplementy kupowałam w sklepie Diagnosis
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 27-04-2021, 14:40
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Bardzo często trądzik i różne kuracje niosą skutek uboczny w postaci suchej skóry, która musi być odpowiednio nawilżana. Ja skupiłam się na dermokosmetyku Ducray Keracnyl Repair. Jest świetny, bo wspomaga ochronę skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz odpowiednio nawilża, pozbawiając uczucia podrażnionej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 04-05-2021, 21:43
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Polecam zastopować hipoalergiczne mydło naturalne szare mydło biały jeleń Ono jest najlepsze do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Sprawdźcie tez na inne ciekawe produkty i naturalne kosmetyki. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 04-05-2021, 22:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

jeżeli nie wiecie jak dobrać odpowiedni krem do twarzy to możecie znaleźć takie informacje w tym artykule https://www.aptekagemini.pl/poradnik...rem-do-twarzy/ mam nadzieję że będzie on przydatny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 20-05-2021, 08:08
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Idź do lekarza dermatologa. Specjalista dobierze dla Ciebie odpowiednie leczenie trądziku. Może nawet zlecić wykonanie leków recepturowych. Z tym najlepiej zgłosić się do apteki DOZ, oni specjalizują się w ich wytwarzaniu. To lepsza opcja niż jakieś zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 15-07-2021, 08:14
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

bardzo pomocny na moje dolegliwości był dermatolog.lublin.pl. Nie radziłam sobie sama i dlatego szukałam porad specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 19-07-2021, 10:46
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Sucha skóra, trądzik to poważny problem. Dlatego trzeba wybierać jak njlepsze kosmetyki. Bardzo dobrą ofertę znalazłam tu https://www.e-zikoapteka.pl/ Ja wybrałam Aderma Phys-AC Hydra krem który jest przeznaczony do cery trądzikowej. Ale w tej aptece znajdziecie i inne oferty - sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 21-07-2021, 17:41
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Sucha skóra i trądzik to problem wielu kobiet, nie tylko dojrzewających nastolatków. Słyszałam, że skuteczny na różne problemy skórne jest preparat Nano Needles od Aurumaris. Pomaga pozbyć się trądziku, przebarwień i blizn, a przy okazji nawilża skórę i ją ujędrnia. Preparat wystarczy na kilka zabiegów, które łatwo można samemu wykonać w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 25-07-2021, 08:19
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

No ja na waszym miejscu, to w pierwszej kolejności zdecydowałabym się na zmianę kosmetyków do pielęgnacji. Jak coś, to ze swojej strony moge wam polecić https://www.herbapol-polana.com/ - jak dla mnie, nie znajdziecie nic lepszego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.