kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2021, 10:58
Alfamega Alfamega is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 41
Domyślnie Jak dobieracie dietę?

Tyle jest porad dotyczących diety, że nie mam pojęcia którą wybrać
Czym się kierujecie przy wyborze tej konkretnej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2021, 07:57
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Ja też wiele miesięcy próbowałam różnych "cudownych" podpowiedzi znalezionych w sieci i kończyło się coraz większymi problemami gastrycznymi Tu gdzie mieszkam nie ma w pobliżu dostępu do żadnego dietetyka, ale za to odkryłam stronę z konsultacjami lekarskimi online https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ i tam namierzyłam bardzo fajną panią dietetyk, która zaczęła mi ustawiac właściwą dla stanu mojego organizmu dietę
Też tak spróbuj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-11-2021, 14:06
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie dietetyk

Ja zaufałam dietetykowi z maxprogress i jestem bardzo zadowolona. Dieta jest zbilansowana, a kilogramy same lecą w dół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-11-2021, 19:02
jesie Mężczyzna jesie is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 92
Domyślnie

Na początek warto zrezygnować z słodyczy i dań fastfood. Na początek, zamiast nich, możesz wybrać batony owsiane https://freeyu.pl/pl/produkt/batony-musli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2021, 14:38
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Na pewno powinna być zdrowa, zbilansowana i dopasowana do moich potrzeb. Na pewno warto też zadbać o aktywność fizyczną. Ale zastanawiam się też nad tym, czy warto sięgać po wspomagacze. Na https://polski-blog-medyczny.pl/plastry-slimmestar/ jest dostępny artykuł w którym jest wspomniany plaster odchudzający. Czy ktoś z Was może z takiego rozwiązania korzysta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2021, 17:22
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja postawiłam na opcję z cateringiem i jestem z tego rozwiązania mega zadowolona Jedzonko dostarcza mi Wygodnadieta, ja w końcu jem zdrowo, smacznie i regularnie a przy tym nie muszę martwić się gotowaniem ani zakupami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-12-2021, 14:30
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Od siebie mogę Ci polecić oferte tego cateringu dietetycznego https://tajm.pl/ mają bardzo duży wybór diet i przystępne ceny. Ja akurat mam dietę wegetariańską i uważam, że jest super. Jest smacznie, różnorodnie i sycąco. Wybrałam wegetariańską opcję, bo postanowiłam zmniejszyć ilość miejsca w swojej diecie i nie bardzo wiedziałam jak przygotowywac sobie pisłki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2021, 20:30
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Tak naprawdę szczupła sylwetka jest osiągalna - wystarczy trochę dobrych chęci i samozaparcia. Oczywiście trzeba połączyć dietę oraz ruch - wtedy efekty są najlepsze i najbardziej zauważalne Ja staram się jeść zdrowo, oprócz tego ćwiczę 2 razy w tygodniu i bez problemu udaje mi się taką szczupłą sylwetkę zachować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.