kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-05-2020, 12:01
AlfredMetra Mężczyzna AlfredMetra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Buty muszą być przede wszystkim wygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-01-2022, 13:19
Jagoda565421 Jagoda565421 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Ja kupuje teraz buty damskie z ejka.pl. Mają wysokiej jakości obuwie z naturalnych skór od polskiego producenta Bravo Moda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-01-2022, 20:51
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Fajne damskie buty mają na Saway Modne fasony, z naturalnej skórki w środku. Buty są miękkie i wygodne a przy tym pasuję do różnych stylizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-01-2022, 13:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Zbliża się okres karnawału i szukam inspiracji na swoją kreację. Jakie buty nosicie na takie bale? Rzadko chodzę w eleganckich butach, zazwyczaj na nałogach mam adidasy. Znalazłam ciekawy artykuł https://www.czecho.pl/wiadomosci/355...y-na-sylwestra , w którym zaskoczyło mnie to, że na imprezę można założyć botki. Co o tym myślicie? Dla mnie byłoby to bardzo dobre zawiązanie i świetna alternatywa dla sportowego obuwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-01-2022, 17:04
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martyna28
Fajne damskie buty mają na Saway Modne fasony, z naturalnej skórki w środku. Buty są miękkie i wygodne a przy tym pasuję do różnych stylizacji

Prawda. Też mam od nich kilka par i śmiało mogę powiedzieć, że buty są prze wygodne. W rzeczywistości prezentują sie jeszcze lepiej, jakościowo super, starannie wykonane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-01-2022, 13:27
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał AlfredMetra
Buty muszą być przede wszystkim wygodne
Święta racja. Na weselu siostry miałam 12 cm obcasy i leczyłam stopy przez kolejny miesiąc... Czasem warto trochę więcej zapłacić, ale znaleźć fajne, wygodne obuwie, które ubierzemy więcej niż jeden raz i będą pasować do każdej stylizacji. Na stronie https://estetino.pl/blog/post/jakie-...arnej-sukienki ciekawy artykuł na temat tego jakie buty do czarnej sukienki wybrać. Są przedstawione zarówno propozycje na eleganckie, jak i codzienne wyjścia. Idealne dla każdej kobiety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-02-2022, 14:07
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Wygodne buty to podstawa jeśli chodzi o uprawianie sportu. Jakiś czas temu kupiłam sobie świetne buty do gry w tenisa, gwarantują one bezpieczeństwo podczas gry i wygodę. Są lekkie i wytrzymałe. Także lepiej zainwestować trochę więcej i kupić porządny model dobrej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-02-2022, 11:34
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Ostatnio zepsuły mi się moje kozaki, niestety, ale się rozkleiły i nie kupiłam nowych, szczerze mówiąc, myślałam, że zima się powoli kończy i przyjdą cieplejsze dni. Niestety, ale śnieg wrócił, a w botkach jest mi za zimno, a poza tym się w nich ślizgam. Znalazłam artykuł https://ki24.info/pl/652_materialy_p...-idealnie.html , w którym śniegowce, wskazują jako idealne buty na zimne dni. Czy one są jeszcze w modzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-02-2022, 16:44
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Z pewnością tutaj https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie...Botki-216.html znajdziecie ciekawe botki damskie. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Buty muszą być solidne i wygodne. To jest podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-02-2022, 13:09
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

A czy słyszeliście o sklepie internetowym Zapato? Jest to polski producent obuwia. Na stronie https://zapato.com.pl/botki-454-moro zapoznacie się z ich propozycjami. Są to między innymi właśnie damskie botki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.