kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-02-2022, 08:32
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Najlepiej korzystać z pomocy lekarzy, dietetyków i psychologów. To jest po prostu rzecz podstawowa.
__________________________________
http://rzetelneprace.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-03-2022, 09:18
alinkaponiatowskarac alinkaponiatowskarac is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 29
Domyślnie

Zdecydowanie polecam postawić na profesjonalną szkołę rodzenia. Sama korzystałam z usług szkoła rodzenia białystok w CM Ryska i nie wyobrażam sobie teraz inaczej mojego porodu. Pokazali mi techniki i zapewnili wszelkie niezbędne narzędzia, tak aby mój poród był jak najbardziej komfortowy. Co myślę warto podkreślić jest ona darmowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-03-2022, 16:38
Fled6nkr5 Fled6nkr5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

jest wiele poradników.
-
PIT 37
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-03-2022, 13:22
kaczmar18 kaczmar18 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 56
Domyślnie

Na pewno warto sięgać po literaturę w której na pewno znajdziemy wartościowe treści, które dadzą nam wiedzę i w jakimś stopniu przygotują nas na to by poród był łatwiejszy. Na https://mamadha.pl/15--tydzien-ciazy...y--usg--brzuch jest dostępny artykuł na temat przebiegu ciąży. W Internecie jest dużo takich portali z których również można korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-03-2022, 21:06
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Nie widzę, żeby ktoś pisał o cesarce i o bliźnie. Wtedy trzeba zadbać o odpowiednią pielęgnację. Jak już strupki znikną, rana będzie zamknięta to warto regularnie naklejać plastry silikonowe, sikatris są jak dla mnie najskuteczniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-06-2022, 21:06
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Kiedy dziecko ma się pojawić na świecie to dużo przygotowań czeka młodych rodziców. Nie tylko przygotowanie do porodu ale i zakup wyprawki całej dla dziecka. Dobry wózek jak się okazuje nie musi kosztować majątku, model Riko Basic Plus można kupić w granicach tysiąca złotych a jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, solidny, zwrotny, z pompowanymi kołami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-07-2022, 06:40
Domisia. Domisia. is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 90
Domyślnie

Przygotowując się do porodu i macierzyństwa czytałam wiele poradników np. na temat pielęgnacji dziecka. Bardzo przydatny okazał się dla mnie blog https://www.mustela.pl/mustela-blog/...-zycia-dziecka, na którym fajnie opisany jest rozwój niemowlaka oraz jak go pielęgnować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-08-2022, 10:36
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Zawsze można skorzystać ze szkół rodzenia. To jest świetna opcja w moim przekonaniu. Warto takie usługi sprawdzić.
__________________________________
PisaniePracMagisterskichGdansk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-11-2022, 20:38
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Jednym z etapów przygotowań będzie zakup wyprawki i na pewno nie będzie to łatwe zadanie dla Ciebie. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę wózki od marki Riko, które możesz kupić naprawdę niedrogo (a oszczędności w wyprawce na pewno się przydadzą). Do tego wózki ich są dobrej jakości, więc na pewno będą Ci długo służyć Szczególnie mogę polecić model Nano Pro, który mi też wpadł w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-12-2022, 14:05
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.