kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-04-2022, 17:12
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie pyszna kawa

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://www.miodowa-cafe.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-04-2022, 10:07
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Bardzo dobry tekst. To wszystko jest w moim przekonaniu niesamowite. Tak ja to obecnie widzę!!
_____________________________________________
przykładowe prace magisterskie badawcze z pielęgniarstwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-04-2022, 10:26
KasjuszMag Mężczyzna KasjuszMag is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 57
Domyślnie

Najlepsza kawa to jest świeżo palona 100% arabica, jest przepyszna idealna dla moich kubków smakowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-04-2022, 10:57
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

A czy są tutaj osoby korzystające z ekspresów do kawy? Jeśli tak, to czy przytrafiła się Wam kiedykolwiek awaria takiego sprzętu? I co wówczas zrobiliście? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę firmy https://klinikaekspresow.pl, która, jak widać, zajmuje się profesjonalnym serwisem takich ekspresów. Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia z tą firmą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-04-2022, 12:51
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Ja najbardziej lubię kawę z mlekiem. Ona jest po prostu doskonała. Tak to ja widzę!!
____________________________________
www.sprytnabestia.pl/wypracowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2022, 07:23
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 518
Domyślnie

A co powiecie na dobry ekspres do kawy z Breville? U mnie sprawdził się super. Jest bardzo solidny, funkcjonalny i do tego prosty w obsłudze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2022, 23:47
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Najlepszym miejsce do zakupu pysznej i aromatycznej kawy jest palarnia kawy warszawa . Ja odkąd zaczęłam stąd ziarna zamawiać już w ogóle nie kupuję stacjonarnie w sklepach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2022, 19:03
Monitta Monitta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 19
Domyślnie

Żeby kawa była naprawdę pyszna, żeby smakowała wyjatkowo, trzeba umieć ją wybrac. Najpierw trzeba się trochę znać na tym, z czego wynika konkretny smak, jakie sa rodzaje kaw, jakie mają własciwości. No i trzeba też znac własne upodobania. Mi bardzo pomógł w odkrywaniu tajemnic smaku kawy ten przewodnik https://www.siemens-home.bsh-group.c...wa-do-ekspresu Tak na początek. Jednak spodobało mi się to i chcę się coraz bardziej zagłebiać w temat, to fajna przygoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2022, 15:52
Marta.12 Marta.12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 113
Domyślnie

Dla mnie najlepsza kawa https://sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60 to po prostu świeżo zmielona, której zapach długo unosi się w całym domu uwielbiam rozkoszować się taką kawą, nie tylko o poranku, ale najchętniej kilka razy dziennie. Dobrze, że dostępne obecnie ekspresy do kawy umożliwiają takie bieżące mielenie kawy, dzięki temu we własnym domu mogę zaparzyć kawę jak z najlepszej kawiarni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-06-2022, 09:35
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 518
Domyślnie

Warto również postawić na dobry ekspres do kawy, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam Breville. U mnie sprawdził się naprawdę super, teraz codziennie pije przepyszną kawę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.