kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2016, 17:15
plissd4 plissd4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1
Domyślnie Honda Aso - Twój dobry wybór !

Szukaliście dla siebie lub swojej rodziny dobrego samochodu ? Ja ostatnimi czasy szukałem czegoś nowoczesnego z elegancją ale tak samo niskim spalaniem i wpadłem na ofertę honda aso ! Niesamowite, nowoczesne auto świetnie wyposażone. Po jeździe próbnej nie miałem dylematów, zdecydowałem się na ten wyśmienity samochód w autoryzowanym serwisie Hondy w Warszawie gdzie można kupić i naprawić swój samochód, niesamowita firma !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-07-2016, 13:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja nieszczególnie przepadam za Hondami. Tzn lubię małe, sportowe hondy, ale nie nadają się one na samochód dla rodziny. Sama zdecydowałam się na zakup Lexusa z napędem hybrydowym, który znalazłam na tej stronie internetowej http://www.moc-hybrydy.pl/ . Samochód mało pali dzięki temu, że ma właśnie napęd hybrydowy, jest tym samym ekonomiczny, a także bardzo dynamiczny, a ja lubie własnie taką jazdę samochodem. Wybrałam jeden z tańszych modeli, bo nie potrzebuje samochodu za kilkaset tysięcy złotych i ten za 100tyś w zupełności mi wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-07-2016, 14:06
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

nie słyszałam wcześniej o takim modelu samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-04-2021, 13:05
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad tym, czy kupić samochód hybrydowy, to artykuł na stronie internetowej https://skup-aut-gdynia.eu/poznaj-wa...w-hybrydowych/ powinien rozwiać Wasze wątpliwości. Zostały tam zestawione najważniejsze zalety i wady takich właśnie samochodów. Jestem przekonana, że ich znajomość ułatwi Wam podjęcie decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-06-2022, 11:21
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja też nie, ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie. Nigdy nie jeździłam hondą, to w sumie też może przyczyniać się do braku wiedzy o samochodach właśnie tej marki. Cóż, wkrótce odwiedzam Serwis Porsche Toruń i mogę zapytać, co mój mechanik myśli o hondach i konkretnie o tym modelu. Gość ma wiedzę. Moja siostra jak kupowała używany wóz, to wzięła go ze sobą na oględziny. Też naprawia auto tam gdzie ja i dobrze na tym wyszła. Mechanik znalazł jakąć rzecz do naprawy i za auto zapłaciła mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-06-2022, 11:17
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Najlepiej skontaktować się ze sprawdzonym warsztatem samochodowym. Fachowcy z pewnością będą wiedzieli, jak działać w tej sytuacji. Ja polecam Wam serwis samochodowy, który specjalizuje się w naprawie przekładni kierowniczych. Jest to serwis samochodowy Wysogotowo: https://autokorbas.pl/ . Jestem z ich usług bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2022, 15:12
jlind's Avatar
jlind jlind is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Macie sporo racji, więcej zalet ma oddawanie samochodu do autoryzowanych serwisów. Od lat korzystam z serwisu Citroen - https://citroen-zdunek.pl/serwis/. Obsługę serwisową zawsze rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej. Celem oględzin jest ustalenie szczegółowego zakresu naprawy, czasu jej realizacji wraz z precyzyjnie określonym terminem odbioru samochodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-06-2022, 23:18
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

A mój dobry, a nawet super wybór to jeden z modeli Taycana z Porsche Centrum Sopot. W końcu mam elektryka, już od dłuższego czasu chciałam taki właśnie mieć. W końcu aspekt dbania o środowisko też ma znaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-06-2022, 07:25
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Słuchajcie, ja byłam zmuszona ostatnio skorzystać z oferty wypożyczalnia samochodów Warszawa ale ku mojemu zdziwieniu - mają bardzo dobrą ofertę. Nie sądziłam, ze wynajem samochodów jest tak opłacalny. A w Comfortcar mają też program lojalnościowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-09-2023, 07:20
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

w okolicach Warszawy warto wybrać się do Marek do serwisu Bosch Car Service MATRASZEK. To dawne ASO Hondy ale obecnie zajmują się autami wszystkich marek. Kojarzycie to miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.