kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #711  
Stary 10-06-2022, 20:35
dkr12 dkr12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 6
Domyślnie

Ważne, żeby przed zakupem w nowym miejscu sprawdzić sklep. Chociażby to ile czasu jest na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #712  
Stary 13-06-2022, 08:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Sklepów internetowych jest mnóstwo więc na prawdę jest w czym wybierać. Myślę, że każdy ma swoje ulubione. Ja mam ich kilka a niedawno odkryłam kolejny ciekawy sklep gdzie dostępna jest bardzo ciekawa odzież i dodatki. Sami zobaczcie jakie cudowne kurteczki można u nich kupić https://molton.pl/pl/menu/plaszcze-i-kurtki-242.html
Według mnie świetny sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #713  
Stary 24-06-2022, 12:32
KasjuszMag Mężczyzna KasjuszMag is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 57
Domyślnie

Chyba moim najlepszy zbawieniem jest apteka internetowa, bardzo nie lubię chodzić do apteki stacjonarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #714  
Stary 24-06-2022, 18:37
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

ja już od pewnego czasu nie robię zakupów online, tylko i wyłącznie stacjonarnie poznań centrum handlowe tam jest najlepszy wybór moim zdaniem ):
Odpowiedź z Cytowaniem
  #715  
Stary 25-06-2022, 22:17
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Jeśli chodzi o buty to tutaj zdecydowanie moim ulubionym jest Saway. Jakościowo buty mają rewelacyjne, solidnie wykonane i na prawdę ślicznie się prezentują, w rzeczywistości wyglądają identycznie jak na zdjęciu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #716  
Stary 26-06-2022, 04:37
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

W internecie jest sporo dobrych sklepów, trudno wyrać ten jeden. Ale ostatnio koleżanka urządza mieszkanie i pokazała mi tę ofertę https://nietylkofiranki.pl/174-firany-w-kwiaty Bardzo duzy wybór firan w kwiaty, które ozdobić mogą okna w całym mieszkaniu. Poza tym w tym sklepie znajduje się wiele ciekawych propozycji dodatków, dekoracji do mieszkania. Co ważne ceny są przyzwoite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #717  
Stary 27-06-2022, 10:31
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Lubię dużo sklepów, bo ogólnie zdarza mi się często zamawiać w sklepach internetowych, niemniej najczęściej chyba zamawiam w drogeriach. Właśnie dziś trafiłam na drogerię ezebra w której znalazłam wiele kosmetyków w bardzo dobrych cenach, promocji od licha https://ezebra.pl Ostatnio zaczęłam korzystać z wielu kosmetyków do makijażu, na stare lata wreszcie nauczyłam się, jak go poprawnie przeprowadzić. Nie wyobrażacie sobie ile mam z tego powodu radości, jaka szkoda, że wcześniej nie starałam się tego nauczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #718  
Stary 27-06-2022, 15:42
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Ostatnio odkryłam, że w Internecie popularne środki czyszczące można dostać w znacznie niższych cenach, dodatkowo jest to też wygodniejsza opcja zakupu. Szczególnie polecam ten sklep https://www.folcom.pl/36-srodki-czyszczace zawsze trafiam tam na super promocje, w ofercie mają niemal wszystkie marki dostępne na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #719  
Stary 29-06-2022, 10:53
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Jeżeli poszukujecie ciekawych tkanin w bardzo dobrych cenach, to moim zdaniem bezproblemowo znajdziecie je na stronie sklepu internetowego od tkaniny24.pl. Moim zdaniem sporo ciekawych ofert znajdziecie właśnie w ich sklepie. Mi udało się tam znaleźć maszyno-hafciarki i nie tylko. Najlepsze materiały w świetnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #720  
Stary 29-06-2022, 11:59
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja to głównie kupuje na allegro, szczególnie że mam allegro smart więc przesyłki w większości darmowe, mogę zamawiać nawet drobiazgi i nadal się to opłaca ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.