kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 11-12-2020, 21:18
eulah16's Avatar
eulah16 Mężczyzna eulah16 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 11
Domyślnie

Bóle pleców doskwierają mi odkąd pamiętam. Postanowiłem się wreszcie przebadać. Lekarz stwierdził, że w pierwszej kolejności trzeba zrobić rezonans magnetyczny kręgosłupa. Pozwoli to zdiagnozować ewentualne zwyrodnienia.
__________________
Tomma Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 22-09-2022, 15:53
Kacper Mężczyzna Kacper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie Bóle Pleców

Świetnym rozwiązaniem na bóle pleców są skuteczne ćwiczenia i rehabilitacja. Regularnie podjmowana skuteczna terapia to gwarancja sukcesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-09-2022, 12:19
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 423
Domyślnie

Niestety bóle pleców są bardzo często skutkiem spędzania zbyt długiego czasu przy komputerze w złej pozycji. Pracując osiem godzin w pozycji siedzącej, warto zainwestować w dobrej jakości wygodne krzesło. Źle dobrane krzesło może być przyczyną wielu komplikacji z postawą ciała. Jeśli szukacie takiego krzesła, warto na spokojnie zajrzeć na tę stronę https://kupkrzeslo.pl/krzesla-biurow...odlokietnikami .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 26-09-2022, 19:25
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Dobrym pomysłem na pozbycie się bólów pleców, jest pływanie.
Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy potrafi pływać. Jednak zawsze można się tego nauczyć. Polecam zapisać się na lekcje pływania do tej szkoły - http://www.swimmotion.pl/. Mają bardzo dobrych instruktorów, którzy doskonale wiedzą jak uczyć pływać każdego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-09-2022, 11:57
alinkaponiatowskarac alinkaponiatowskarac is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 29
Domyślnie

Nic nigdy nie pomogło mi na ból plecy jak Prel Blue - plaster hydrożelowy z mentolem zmniejsza obrzęk, łagodzi ból. Każdy musi to znać kto ma problemy z bólem pleców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-09-2022, 23:31
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Najważniejsze to zorientować się, co realnie mogłoby być dla Was pomocne w radzeniu sobie z bólem. Ja nie jestem specjalistą, ale też chciałbym się zorientować, co faktycznie mogłoby pomóc. Na stronie https://4fizjo.pl/pol_m_Walki-do-masazu-193.html widziałam wałki do masażu. Jakie macie na ten temat zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 30-09-2022, 02:01
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 445
Domyślnie

Co poradzicie?

__
Soeks Ecovisor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 30-09-2022, 12:17
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 248
Domyślnie

Rehabilitacja w klinice enel sport mi bardzo pomogła. Miałam też problem z bólem lędźwi ogólnie to typowo od siedzącego trybu pracy mi się tak stało. Z tego co pamiętam mają pakiety na bóle kręgosłupa ja brałam taki co była wizyta u specjalisty i pare sesji rehabilitacyjnych wtedy wychodzi fajnie cenowo. No i pomogło ale do dziś muszę pilnować się i się ruszać żeby ból nie wrócił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-10-2022, 20:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Myślę, że na ból pleców może Wam pomóc masaż leczniczy. Bardzo dobry masaż robią tutaj https://rehab-sopot.pl/ . Mój mąż tam był i wrócił do domu zachwycony. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Jeśli nie, to polecam zapoznać się z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 17-10-2022, 19:14
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeśli chodzi o leczenie kręgosłupa, to dopóki nie trafiłam do ortopedy w prywatnej praktyce, byłam kierowana do różnych specjalistów, ale nikt nie wiedział, co robić. Dlatego polecam CM Gamma na ulicy Broniewskiego w Warszawie, bo to naprawdę rzetelne miejsce, gdzie w jednym miejscu można wykonać różne badania, operacje i rehabilitację.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.