kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-12-2021, 06:44
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie Co z zaparciami?

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-12-2021, 14:14
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Uważam że pomoże Ci zmiana nawyków żywieniowych i xenna . Staraj się jeść więcej błonnika, warzyw, owoców, sięgnij po naturalne probiotyki. U mnie zadziałało też picie siemienia lnianego tylko oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać, ale Xenna działa już po 8-12 h
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-02-2022, 10:33
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Oczywiście, że przy tego typu problemach trzeba zmienić dietę - jeść więcej warzy, owoców, kefirów, naturalnych jogurtów i pić dużo wody. A gdy juz pojawi się zaparcie, to szybko sobie pomóc np. stosując czopki. U mnie super działają eva qu - efekt jest zawsze i to tak mniej więcej po kilku, kilkunastu minutach. Co dla mnie ważne, nie jest to żadne gwałtowne i nieprzewidywalne działanie - ulga jest szybka, ale bez rewolucji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-04-2022, 12:38
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Pamiętajcie że zaparcia mogą byc przyczyną hemoroidów. WIęc warto na samym początku zadbać o to aby szybko się ich pozbyć https://stophemoroidom.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-05-2022, 13:34
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

U mnie też takie przypadłości nie są obce. Ale jak się odpowiednio z nimi walczy to można się ich pozbyć. U mnie sprawdził się sanprobi super formula, który zakupiłam w aptece za kilkanaście złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-05-2022, 07:59
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

ja mialam straszne zaparcia w ciazy i wlasnie pojawily mi sie przez to hemoroidy, poradzilam sobie z tym problemem dzieki tym czopkom https://www.rossmann.pl/Produkt/Supl...zt,391795,8502 , są skuteczne , ulga juz po kilku dniach stosowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-05-2022, 18:34
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Ostatnio gdzies czytałam, ze wyciag z kurkumy leczy stany zapalne w jelitach. Ciekawe czy czopki na hemoroidy z kurkumą Procto Zac Relife zadziałają też i na to…
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.