kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-03-2022, 20:20
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie Wzięcie samochodu w leasing?

Słuchajcie, uważacie że wzięcie samochodu w leasing to odpowiednie rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2022, 12:18
nolan.shirley's Avatar
nolan.shirley nolan.shirley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 3
Domyślnie

Uważam, że wzięcie samochodu w leasing to super opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-03-2022, 18:49
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Zgadzam się ze swoją poprzedniczką ! Leasing na samochód to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie. Nie zawsze stać nas na kupno samochodu za gotówkę, a dzięki leasingowi można mieć nowy pojazd na fajnych warunkach. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam ofertę dostępną na stronie https://mleasing.pl/samochody-osobowe/ . Nie jestem jakąś specjalistką w tej dziedzinie, ale dzięki profesjonalnym doradcom zdecydowałam się na najlepsze dla mnie rozwiązanie. Myślę, że jeśli nadal czegoś szukacie to warto sobie zajrzeć i skontaktować sie z nimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2022, 23:38
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jak najbardziej. A najlepiej to wybrać się do konkretnego salonu i poprosić o przedstawienie oferty. Ja tak właśnie zrobiłam, jak kupowałam samochód na firmę w salonie Porsche Centrum. Co do marki byłam pewna w 100%, pozostawała kwestia modelu i konkretnego planu finansowania, ale doradcy spisali się wzorowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-04-2022, 22:43
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Myślę, że tak i sama rozważam skorzystanie z tej opcji finansowania kilku samochodów na potrzeby firmy. Po przeczytaniu poradnika na który natrafiłam na stronie https://www.odszkodowaniazoc.pl/klas...soba-korzysci/ jestem w zasadzie pewna, że leasing będzie najlepszą z możliwych form pozyskania aut bez zbędnych formalności oraz ukrytych opłat. Wrzucając raty leasingu w koszty działalności będę też mogła mniej "oddawać" skarbówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-02-2023, 22:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Nam potrzebny jest jeden samochód w firmie i zastanawiam się, czy nie warto byłoby właśnie wziąć takie auto w leasing. Musze jednak przyznać, że kompletnie nie wiem, z czym to się wiąże. O czym należy wiedzieć przed zdecydowaniem się na takie rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-02-2023, 14:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Jeśli zastanawiacie się jakie auto kupić to ja zdecydowanie polecam Volvo. Moim zdaniem najbardziej niezawodne i najlepsze samochody. Do tej pory miałam używane ale w końcu udało mi się kupić nowy z nowej oferty https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/oferta/ i ten zakup był najlepsza decyzją jaką mogłam podjąć. Ofertę leasingową też mają bardzo korzystną moim zdaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-02-2023, 13:09
hand.gay's Avatar
hand.gay hand.gay is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

Posiadam dwa samochody na leasing. Jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.