kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2017, 10:40
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Interaktywne zabawki dla dzieci - co sądzicie?

Co myślicie o takich interaktywnych zabawkach dla dzieci?
Czy waszym zdaniem to jest coś, co warto kupić, np. pod choinkę?
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/hat...ialnosci/5915/ czytałam o jakichś nowościach.
Nie nadążam za tymi zabawkami. Może postawić lepiej na jakąś klasykę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-12-2017, 14:38
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Mi się zawsze podobały takie zabawki, bo rozwijają wiele cech u dzieci. Myślałam nawet, czy by nie kupić takiej zabaweczki dla mojej córci, ale wpadłam na pomysł wideo ze strony listymikolaja.pl/ i zaproszenia Moniki do jej ukochanego Disney świata. Jestem pewna, że nasze prezenty przyniosą dzieciom radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-01-2018, 10:41
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Oczywiście, jestem na tak! Ostatnio kupiłam chrześniakowi robota, którego musiał złożyć i z nim wspólnie eksperymentować. Połączenie przyjemnego z pożytecznym!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-01-2018, 11:32
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Myślę, że zdecydowanie lepiej wziąć pod uwagę zabawki sensoryczne. Bardzo duży wybór takich zabawek znajdziecie na stronie http://hipolit.eu/. Takie zabawki mają bardzo dobry wpływ na rozwój wszystkich zmysłów u dziecka. Mogą dać naprawdę świetne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-02-2018, 20:31
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Jak dla mnie zabawki powinny być przede wszystkim odpowiednio dobrane pod kątem wieku dziecka. W końcu co innego nadaje się dla dwulatka, a innymi zabawkami będą świetnie bawić się 5-latki. Osobiście bardzo cenię sobie np. zabawki drewniane , które przede wszystkim nie łatwo jest zepsuć, a jednocześnie nasze pociechy są w stanie bawić się nimi godzinami. Szeroki wybór tego rodzaju produktów znajdziemy w Sklepie Foka Stara, przy czym nie musimy tutaj obawiać o ich jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-02-2018, 12:07
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Jeśli chodzi o zabawki które są kreatywne i bezpieczne dla dla dziecka to ja bardzo lubię zabawki tej marki MillyMally www.millymally.pl i polecam Wam . Mają zabawki wykonane z elementów które są bezpieczne dla dziecka no i jakośc ich też jest świetna .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-02-2018, 09:40
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Szczerze to nie jestem zwolenniczką takich zabawek. O wiele bardziej wolę zabawki drewniane. Bardzo dużą ofertę takich drewnianych zabawek można znaleźć na https://www.trendysmyk.pl/30-domki-dla-lalek . A dlaczego wolę zabawki drewniane. Na pewno takie zabawki, bardziej niż zabawki interaktywne rozwijają wyobraźnię dziecka. Do tego zabawki drewniane są o wiele trwalsze od plastikowych. Czyli kupi się raz, a bawią się wszystkie dzieci i te starsze, i te młodsze. Trudniej jest je po prostu zniszczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-02-2018, 18:03
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Są różne zabawki dla dzieci wspomagające jego rozwój. Myślę że dla dziecka w wieku szkolnym fajną zabawką będzie https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Skewb/30 Sama miałam podobna kostke w kolorowe kwadraty, ile się było trzeba napocić by ułożyć. A ta kostka jest bardziej urozmaicona. W poszczególnych kolorach wprowadzono kwadraty i trójkąty. Ułożnie wymaga koncetracji i uwagi. Dobry trening i niezła zabawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-02-2018, 14:01
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Najlepszym prezentem dla dziecka sa zabawki. Wyzwanie dopiero się zaczyna gdy chcemy wybrać jakąś jedna konkretną zabawkę. Warto też pomyśleć o tym, żeby zabawka pomagała się fajnie rozwijać dziecku. Chyba spory wybór własnie takich zabawek znajdziesz tutaj https://www.facebook.com/ToiToysPolska/. Gdy ja zazwyczaj musze coś kupić mojemu dziecku to zaglądam własnie tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-03-2021, 17:00
kinka1 kinka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 13
Domyślnie

sprawdź sobie na divierti.pl np. zestaw kreatywny dla dzieci Mają wiele ciekawych produktów. Napewno coś znajdziecie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.