kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-11-2018, 08:50
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie ubezpieczenie auta

hej,

mam wykupione ubezpieczenie samochodu w niemczech ale jest na męża, czy jak ja spowoduje wypadek tym autem to towarzystwo wypłaci odszkodowanie czy nie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2019, 09:13
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja akurat mogę wypowiedzieć się w kwestii ubezpieczenia komunikacyjnego, dokładnie AC dla samochodów osobowych. Jakiś czas temu potrzebowałam znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Popytałam trochę wśród znajomych i finalnie natrafiłam na tą ofertę:https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-k...yjne/ac-pelne/ i postanowiłam właśnie z niej skorzystać. Mowa tutaj o pełnym ubezpieczeniu AC, które gwarantuje klientowi między innymi ochronę pojazdu w przypadku powstania w nim całkowitej lub częściowej szkody. Jeżeli chodzi o koszt takiego ubezpieczenia to według mnie cena jest naprawdę atrakcyjna i warto zwrócić na to uwagę. Samo świadczenie póki co sprawdza mi się naprawdę dobrze - miałam niewielką stłuczkę jakiś czas temu, nie z mojej winy. Na szczęście wszystkie szkody powstałe w jej wyniku zostały bardzo porządnie oszacowane, a pieniążki za odszkodowanie błyskawicznie trafiły na moje konto. Jeżeli rozglądacie się za dobrą, sprawdzoną opcją to według mnie warto wziąć właśnie tą pod uwagę, ja szczerze polecam usługi tej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-07-2019, 19:15
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

Nie do końca jestem zorientowana, ale na mój babski rozum Polska należy do UE więc takie ubezpieczenie powinno obowiązywać na całym jej terenie. Ale jeśli chcesz mieć święty spokój to możesz wykupić najtańsze ubezpieczenie oc https://panocek.pl/ Przezorny zawsze ubezpieczony Życzę szerokości i bezwypadkowej jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2019, 07:42
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Ja sama nie mam głowy do szukania dobrego ubezpieczenia. Zajmuje to dużo czasu, a poza tym i tak wiadomo, że oferty dla kogoś "z ulicy" nie są zbyt korzystne. Zawsze gdy kończy mi się OC samochodu, dzwonię do p. Jadwigi Czajkowskiej z biura ubezpieczeń - facebook.com/pages/category/Insurance-Agent/BIURO-Ubezpiecze%C5%84-Jadwiga-Czajkowska-1477430669189099/ . Pani Jadwiga wyszukuje oferty ubezpieczeń zarówno dużych znanych firm, jak i mniejszych i zawsze ma lepszą ofertę niż jak się samemu sprawdza. Poza tym przedstawia mi już tylko najlepsze dla mnie propozycje, co ułatwia mi w znacznym stopniu wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-08-2019, 10:00
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Przejrzyj polisę OC i jej warunki, wszystko tam będzie wyjaśnione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-08-2019, 11:01
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Sprawdź w OWU. Tam znajdziesz wszystkie informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2020, 18:36
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Oczywistym jest, że jeśli jesteśmy właścicielami pojazdu mechanicznego to ciąży na nas obowiązek ubezpieczenia OC. Ja na swój samochód za każdym razem decyduję się wykupować ubezpieczenie OC z https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc i jestem zdania, że nie muszę wcale szukać nigdzie indziej. Tutaj zawsze mam wybór spośród wielu firm ubezpieczeniowych i to ode mnie zależy jaką wybiorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-06-2020, 12:09
Edi88 Edi88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 9
Domyślnie

Skoro interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na ten temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mojej oceny - http://ranking-wycieraczek.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-06-2020, 18:12
Ditt60oi Ditt60oi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

chętnie dowiem się o tym więcej.
-
rehabilitacja kręgosłupa poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-06-2020, 08:02
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Nie na się funkcjonować bez ubezpieczenia OC. Skoro jesteśmy właścicielami jakiegoś pojazdu musimy i to zadbać. Na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-o...lkulator-oc-ac możecie w wygodny sposób dokonać sobie analizy najróżniejszych ofert, możecie je przekalkulować i dokonać porównania. W ten sposób możecie znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.