kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 29-07-2022, 23:32
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Szkolenia to super sprawa

Ostatnio edytowane przez andrzejka123 : 30-07-2022 o 15:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 29-07-2022, 23:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Hej, a co sądzicie o takim szkoleniu https://uxupgrade.pl/szkolenia/wprow...do-ux-writingu ? Obecnie ta dziedzina staje się coraz bardziej popularna i jest na nią duże zapotrzebowanie. Czy ktoś z was pracuje w tej branży? Jeśli tak, to będę wdzięczna za kilka informacji w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 02-08-2022, 02:23
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 446
Domyślnie

Jeśli pracujecie w szkole, to koniecznie zainteresujcie się stroną https://ecrklex.pl/ , jeśli pracujecie jako nauczyciele, dyrektorzy szkół lub pracownicy szkoły. Możecie tam znaleźć wiele rzetelnych informacji na temat różnych zmian, które pojawiają się jednak mimo wszystko raz, na jakiś czas. Są tam dostępne rewelacyjne oferty szkoleń dla takich pracowników. Wybór jest duży, a dostępne są szkolenia zamknięte i otwarte. Plusem jest to, że można korzystać ze szkoleń online. Uważam, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 02-08-2022, 19:49
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

W dzisiejszych czasach trzeba stale iść naprzód i dlatego warto korzystać z szkoleń które zwiększą umiejętności pracowników. Myślę że szkolenia firmy Human Skills będą idealne bo mają ofertę dla każdego. Ich specjaliści dobiorą najlepsze produkty indywidualnie do potrzeb danej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 04-08-2022, 09:58
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 248
Domyślnie

A ja powiem że chciałam robić szkolenia z branży kosmetycznej, tylko że na to trzeba mieć kasę - nie sądziłam że to tyle kosztuje Na ten moment mnie nie stać dlatego myślę o zmianie pracy, najlepiej gdzieś za granice jechać. Ostatnio oglądałem oferty pracy na stronie pracawue i najbardziej chciałabym wjjechać do Niemiec jako opiekun osoby starszej, może ktoś z was był i może mi coś powiedzieć na ten temat? Na tej stronie oszacowane są średnie koszty życia i jak sobie podliczam wszystko to znaczy wydatki względem zarobków to mogę odłożyć całkiem fajną kwotę miesięcznie. No dużo więcej niż tu w kraju Może nawet na własny salon kosmetyczny hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 04-08-2022, 16:39
miller.catalina's Avatar
miller.catalina miller.catalina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Miasto: Gdynia
Posty: 1
Domyślnie

To świetny pomysł! Muszę zastanowić się nad takim szkoleniem, tylko nie jestem jeszcze zdecydowana na kierunek. Chciałabym najpierw rozejrzeć się na rynku pracy jacy pracownicy są poszukiwani i iść w tym kierunku, aby mieć pewność zatrudnienia. Moja obecna praca jest niepewna, dlatego się nad tym zastanawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 21-08-2022, 09:55
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Szkolenia pracowników są bardzo ważne, bez względu na wielkość firmy, czy branżę. Jeśli szukacie dobrego miejsca na organizację tego typu eventu, to polecam ofertę tego hotelu https://www.tcchotel.pl/dla-firm/konferencje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 22-08-2022, 12:27
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Ważne są również podręczniki i materiały z których korzystamy w trakcie szkolenia. Potrafią one bardzo mocno ułatwić nam przyswajanie wiedzy. Dlatego ja dla córki zamawiam podręczniki ze strony https://www.taniaksiazka.pl/podreczn...846_13848.html bo wiem że będą to najlepsze opracowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 26-08-2022, 00:17
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkolenia na pewno pamiętaj o tych z zakresu BHP. Odwiedź stronę https://www.bhp-center.com.pl/czesto...en-bhp-tabela/ gdzie masz wyszczególnione co ile jakie szkolenie robić. Dodatkowo na stronie możesz zamówić każde szkolenie BHP i to w formie online. Na pewno dzięki nim w firmie będzie bezpiecznie na stanowiskach pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 26-08-2022, 23:57
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

świetnym uzupełnieniem szkoleń są branżowe czasopisma i serwisy, sama prenumeruję Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, dzięki temu mam zawsze aktualną wiedzę, w każdym numerze jest solidna dawka praktycznych informacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.