kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 28-12-2021, 09:45
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Tatuaż powinien być wykonywany przez odpowiedni salon, ja polecam studio tatuażu wrocław , wydaje mi się, że takiego typu miejsca, trzymają się zasad robią wszystko zgodnie z prośba klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-12-2021, 15:14
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Polecam to studio tatuażu we Wrocławiu – panuje tam świetna atmosfera, miejsce jest zadbane, bardzo sterylne. Pracują tu sami profesjonaliści, którzy mają swój fach w rękach. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktokolwiek był niezadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 01-01-2022, 23:08
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Sama uwielbiam tatuaże, dlatego zapisałam się niedawno do 13 Tattoo Studio. Jest to naprawdę świetne miejsce, osoby tutaj pracujące mają wielkie doświadczenie, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-01-2022, 09:00
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
ja też miałam okazję odwiedzić już Anię i jestem zachwycona tym jak sprawnie robi wszystkie przekłucia, jaka jest pewna w tym co robi a przy tym delikatna., zawsze informuje o tym jak bedzie przebiegał zabieg, jak dbać o miejsce przekłucia itd. pełna profeska

a wiecie, ze w jah love tattoo piercingiem zajmuje się też Kacper ? Byłam u niego jakoś po koniec 2021 roku na helixie i w lutym idę znów ( tym razem kolczyk w nosie).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 01-02-2022, 21:38
miłka1983 miłka1983 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domyślnie

Ja jestem od wielu lat fanką tatuaży i z niecierpliwością czekałam, aż będę mogła zrobić sobie pierwszy. Gdy tylko skończyłam 18 od razu wykorzystałam moment. Dzisiaj mam na karku 22 i już 3 tatuaże. Wszystkie robiłam w studiu tatuażu Touche Tattoo https://www.touchetattoo.pl/tatuatorzy w Warszawie przy ulicy Kruczej 47a. Mega ludzie, fajna atmosfera, a tatuaże są idealnie wykonane z planowanym projektem. Zdecydowanie wam ich polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-02-2022, 19:53
roksa45 roksa45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Swój pierwszy tatuaż zrobiłam w 18 urodziny a później już szybko poszło. Na tą chwilę mam wytatuowany prawy rękaw i udo. Marzy mi się jeszcze jakaś dziara na plecach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-08-2022, 11:00
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Moim zdaniem, tatuaże powinno sie wykonywać tylko w sprawdzonych i profesjonalnych miejscach. Według mnie, jednym z lepszych studiów jest https://www.skytattoo.net/ Moi znajomi wykonywali tam swoje dziary i są bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Tatuaż pomimo upływu czasu wygląda nadal tak samo dobrze, jak w dniu jego wykonania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 29-08-2022, 12:44
eichmann.chyna's Avatar
eichmann.chyna eichmann.chyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Pamiętaj, że tatuaż się nie znudzi. To są jakieś informacje wyssane z palca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-09-2022, 11:11
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

zgadzam się, wystarczy dobrze przemyśleć sprawę motywu i tatuaż będzie nas cieszył przez wiele długich lat jeśli chcecie sobie zrobić coś delikatnego i subtelnego to polecam Maję ze studia Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/media/set/?... 149165666226. jest dokładna w tym co robi a na dodatek bardzo sympatyczna generalnie studio super zlokalizowane w centrum miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.