kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2021, 07:29
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie Zakupy spożywcze a ich noszenie

Cześć! Powiedzcie mi, jak sobie radzicie z zakupami spożywczymi (które są zazwyczaj dość duże), nie posiadają samochodu? Mnie ilość tych siatek i reklamówek zawsze przerasta i ciężko jest mi sobie z nimi poradzić w komunikacji miejskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-06-2021, 07:30
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Tak, znam to doskonale i u mnie idealnie sprawdza się wózek na zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-06-2021, 07:30
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Wózek na zakupu? Pierwsze słyszę? Co dokładnie masz na myśli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-06-2021, 07:30
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Taka usztywniona torba na kołkach i z rączką do prowadzenia. Jak nie wiesz, jaki wózek wybrać to zerknij w wolnej chwili na stronę http://www.bazarca.pl/ Sporo ciekawych rzeczy można się na ten temat dowiedzieć. A sam wózek w sobie znacznie ułatwia sprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-06-2021, 21:36
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Można zawsze zamówić zakupy z dostawą do domu. Są sklepy, markety które mają takie opcje. Ja jak nie miałam auta to tak robiłam. Teraz raz w tygodniu jeździmy z mężem na duże zakupy, bierzemy zapasy na cały tydzień, potem dokupujemy wędlinę i pieczywo. Bierzemy zawsze dużo wody, teraz szczególnie polecam zakupy Staropolanki bo już kupując tą wodę za 10 zł można wziąć udział w loterii www.loteriastaropolanka.pl . Moja znajoma już zgarnęła 100 zł, a losowania są codziennie, raz w tygodniu pada nagroda 1000 zł a raz w miesiącu 15000zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-06-2021, 21:05
Psotka Psotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 16
Domyślnie

powiem tak - ja używam siatek wielorazowych ale co prawda mam auto. Zakupy robię najczęściej w Carrefour. Wiem, że dla niezmotoryzowanych mają kilka fajnych opcji np dostawa carfura, dostawa sprint ( w ciągu 3godzin), kurier, odbiór w punkcie. To są naprawdę fajne opcje dla kogoś komu cięzko jest sie telepać komunikacją albo chociażby potrzebuje produktów na cito a nie może się ruszyć za bardzo z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-07-2021, 08:20
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Zakupy spożywcze to jest coś wspaniałego. Kocham korzystać z takich rzeczy. To jest po prostu doskonałe w moim przekonaniu!!!
_______________________________
rzetelneprace.pl/tematy-prac-inzynierskich-z-logistyki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-08-2021, 14:31
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Smile

Ja nie mam już problemu z noszeniem nieprzebranej liczby siatek z zakupami spożywczymi. Nie posiadam samochodu i było to zawsze moim prawdziwym utrapieniem, bo albo musiałam kupować mocno na raty, czyli chodzić do sklepu kilka razy, zamiast zrobić od razu większe zakupy spożywcze, albo prosić znajomych z samochodem o pomoc, co też było dla mnie trochę niezręczne. Na szczęście teraz większe zakupy spożywcze robię via Internet tutaj https://leclerc-online.pl/ i problem zniknął raz na zawsze. Wam też polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-03-2022, 15:44
carolyne.koch's Avatar
carolyne.koch carolyne.koch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

I dlatego właśnie by nie nosić raz na miesiąc robię duże zakupy korzystając z tego sklepu internetowego - leclerc-online.pl. Szybki tryb życia sprawia, że przestajemy mieć czas na tak prozaiczne rzeczy jak zakupy czy sprzątanie. Porządek w domu często zlecamy pomocy domowej, zaś zakupy spożywcze trzeba wykonać samodzielnie, jednakże można to zrobić łatwiej i szybciej dzięki https://leclerc-online.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-03-2022, 19:30
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 166
Domyślnie

Jeśli ktoś z was szuka jakościowej kawy w sklepie internetowym, to polecam wam zajrzeć do tego sklepu: https://ekopartner.org.pl/ znajdziecie tam mnóstwo rodzai przepysznych kaw w bardzo dobrych cenach kropka Moim zdaniem to idealny sklep na tego typu zakupy, bo asortyment jest naprawdę szeroki, a ceny dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.