kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 03-07-2019, 21:15
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Większość wybiera wyjazdy all inclusive za granice a może zamiast tego pojechać na camping? Moim zdaniem to świetna opcja - cisza, spokój, blisko natury - można naprawdę nieźle wypocząć. Jeśli chcecie znaleźć camping to bardzo fajnie działa wyszukiwarka kempingów https://www.camprest.com/pl/lista-campingow . Tu znajdziecie najlepsze miejsca na kemping w całej Europie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 05-07-2019, 12:07
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

A może warto zostać w kraju? W końcu mamy również świetne miejsca do wypoczynku m.in nad morzem. My w tym roku w połowie sierpnia wybieramy się do Dziwnowa i już mamy zarezerwowany domek w http://www.morskachatka.pl/ świetnie wyposażone, blisko plaży i z możliwością wyjazdów rodzinnych. Liczymy na udane wakacje i piękną słoneczną pogodę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 05-07-2019, 23:05
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Ja tam nie widzę nic fajnego w Dziwnowie. Międzywodzie o wiele fajniejsze. Za to Międzyzdroje całkowicie przereklamowane. Ale, ja mam rodzinę w tamtych rejonach, więc wiele mi spowszedniało Dlatego w tym roku zamiast nad Bałtyk jadę w góry. Mąż znalazł ofertę na https://kuponiarnia.pl/promocje/sunandsnow/ i już powoli szykujemy się do wypoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 08-07-2019, 11:50
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

A gdzie zazwyczaj jadacie, jeśli jesteście na wakacjach? Macie wykupione posiłki w hotelu czy raczej na własną rękę szukacie restauracji? Pytam, ponieważ my najczęściej wybieramy tą drugą opcję i teraz jest tak samo. Mamy tylko dylemat, jakie restauracje w Kołobrzegu odwiedzać. Znajomi polecali nam My Fish - podobno jedzenie przepyszne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 08-07-2019, 12:59
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Wszystko zalezy od tego jaki kierunek lubicie i jaki jest wasz budżet. Ja planuję wyjazd na kilka dni do Zakopanego. Mam ogromny sentyment do tego miejsca. Jeśli natomiast chodzi o nocleg, to zawsze rezerwuję go za pośrednictwem tej strony https://www.goralpoleca.pl/ Jeśli jej nie znacie, to warto sobie zachować ten adres.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 12-01-2020, 13:19
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Widzę, że padł tu temat kempingów. Zgadzam się w 100%. To idealny sposób na to, aby odpocząć od zgiełku miasta i spędzić czas blisko natury. Jak ktoś szuka dobrego zakwaterowania, to moi znajomymi polecili mi camping union lido. Zamierzam wybrać się tam w tym roku, dużym udogodnieniem jest podobno plaża blisko terenu zakwaterowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 18-01-2020, 09:33
madaline53 madaline53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad wakacjami w Wietnamie https://wczasywazji.pl/wycieczki/wietnam.html, bardzo chciałabym zobaczyć południowe tereny Azji. Szczególnie poznać egzotykę tego miejsca, zwiedzić takie atrakcje jak Tam Coc, czyli słynne wietnamskie pola ryżowe. Tamtejsza kultura i obyczaje są całkowicie odmienne, zdecydowanie warto je poznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 20-01-2020, 19:52
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Właśnie wykupiłam wyjazd do Petersburga. Zrobiłam niespodziankę mej mamie, która bardzo chciała tam powrócić po latach. Tyle opowiadała o zabytkach tego miasta i fantastycznej atmosferze, ze sama zapragnęłam to zobaczyć. Wyjazd ten organizuje Wytwórnia Wypraw z przewodnikiem, który oprowadzi nas po mieście i dodatkowo opowie o zwiedzanych miejscach. dodatkową atrakcją tego wyjazdu będzie zjawisko białych nocy, które w tym okresie gdy tam będziemy będzie występowało. Podobno miasto wówczas jest bardzo magiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-01-2020, 07:57
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja chyba w lutym wybiorę się na kilka dni do Warszawy. Mam prawie 30 lat a jeszcze nigdy nie byłam w Stolicy! Ostatnio znalazłam apartamenty warszawa śródmieście i chyba zrobię tam rezerwację. A wy gdzie najczęściej się zatrzymujecie jadąc do Warszawy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-01-2020, 12:24
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Moim wyborem jest w tym roku Chorwacja. Moja znajoma poleciła mi park umag kemping jako miejsce przyjazne dzieciom, dlatego jestem pewna, że moje dzieci będą się dobrze bawić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.