kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-04-2020, 22:06
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Podczas karmienia piersią trzeba o siebie dbać i zwracać większą uwagę na to co się je. Tylko zbilansowana i zdrowa dieta, jest w stanie dostarczyć dziecku niezbędnych składników odżywczych. Na stronie: https://www.lactosan.pl/elementarz-k...a-czego-unikac jest artykuł, z którego dowiesz się więcej na ten temat. Poza ilością kalorii, które powinna spożywać kobieta karmiąca, można tutaj znaleźć przykładowy jadłospis dla niej. Są tutaj też inne artykuły na ten temat, które wyjaśnią Ci wiele spraw związanych z laktacją, więc polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-05-2020, 22:34
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Wiele przyszłych mam zastanawia się, jak wygląda karmienie piersią. Sama też przyznam, że mam wiele obaw z tym związanych, dlatego chętnie sięgam po wszelkie artykuły i materiały, by przygotować się jak najlepiej. Na stronie HiPP znajdziecie wiele cennych informacji, mi wiele tematów przybliżyły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-05-2020, 17:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Wątek się fajnie rozwinął. A jakie polecacie pozycje do karmienia piersią? Co nieco opisane jest tutaj: https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...a-piersia.html. Używacie może specjalnych poduszek do karmienia? Podobno najbardziej oczywiste pozycje nie zawsze będą najlepsze dla mamy i dziecka. Warto zgłębić temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-06-2020, 18:27
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

A jak u Was z karmieniem piersią po cesarce? wiem, że niektóre mamy mają z tym problem aby skutecznie pobudzić laktację. Na https://humana-baby.pl/blog/karmieni...arskim-cieciu/ znajdziecie porady jak można sobie pomóc i walczyć o to by karmić skutecznie piersią po cesarskim cięciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-06-2020, 19:57
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

u mnie butelka, niestety albo stety, kupuje Bebilon dziecko rozwija się prawidłowo, jest najedzone, a ja kupuję w doz więc mój portfel nie krzyczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-06-2020, 12:50
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Karmienie piersią zawsze jest najlepszą opcją. Jeśli jednak nie jesteście sobie w stanie na to pozwolić, to najlepiej zajrzyjcie do http://produkty.mamotoja.pl/mleka-mo...kowe-nan-pro-1 i dowiedzcie się więcej na temat mlek modyfikowanych. Pozwoli Wam to dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Waszego malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-07-2020, 21:30
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Wiadomo, że nie ma nic ważniejszego jak mleko matki, ale różnie bywa... Na początku tą laktację trudno pobudzić. Jednak warto już na końcu ciąży stosować herbatki dla ciężarnych , które przyspieszą produkcje mleka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-01-2021, 12:00
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Moja siostra musiała zrezygnować z karmienia piersią, mimo iż bardzo chciała karmić - ale nie zawsze jest tak, jak sobie to założymy. Pediatra zalecił jej mleko Bebilon Profutura, które jest dodatkowo wzbogacone mieszanką prebiotyków. Mały chętnie je wcina, nie ma żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, śpi też spokojnie. Mleka marki Bebilon można kupić w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-01-2021, 12:46
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Tak jak dziewczyny tutaj wspominają - nie każda kobieta ma możliwość karmienia piersią. Tak było u mnie, ale pomogły mi opinie w sieci, wiele mam karmii maluszki mlekiem i dzieli się spostrzeżeniami np na https://www.miastokobiet.pl/warto-po...ptipro-plus-2/ to bardzo pomocne jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-01-2021, 15:21
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Ja nie mogłam karmić piersią dlatego zdecydowałam się na mleko HiPP, z którym mały miał kontakt już w szpitalu. Podaję mu to mleko do dziś i jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.