kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 29-05-2018, 20:15
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli o mnie chodzi to zawsze chciałam mieć w kuchni porządny piekarnik. Mam starą gazówkę ale jestem co raz bliżej zakupu piekarnika z funkcją pieczenia parowego od Candy. Widziałam to cudo u znajomego i nie mogę go nie kupić. Potrawy z niego na parze są pyszne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 30-05-2018, 11:29
urządzona urządzona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Kuchnia to serce domu, dlatego warto przemyśleć jej urządzenie żeby cieszyć się później jej funkcjonalnością. Niektóre sklepy oferują pomoc architektów przy projekcie kiedy decydujemy się na zakup, galeria solvay park w Krakowie, na pewno daje taka możliwość i mają też fajne wzornictwo mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 30-05-2018, 16:04
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Meblowanie kuchni to sprawa tak oczywista, że można jedynie napisać by była ładna, praktyczna i nowoczesna. Bardzo dużą rolę odgrywają sprzęty, które ustawiacie na wierzchu bo są do codziennego użytku. Tutaj z pomocą przychodzi nam witryna internetowa https://www.eldom.eu/kategoria/tostery gdzie znajdziemy całą masę takich właśnie sprzętów w bardzo dobrych cenach i wysokiej jakości, która znów przekłada sie na długą gwarancję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 07-06-2018, 16:33
ozłocona ozłocona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Jeżeli zależy Wam na nowoczesnej kuchni to wybierajcie meble, które pomogą osiągnąć ten efekt. Dużą rolę odgrywają też luksusowe akcesoria do kuchni, które są dopełnieniem wystroju. Piękne dodatki to kropka nad i, bez której nie można się obyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 07-06-2018, 23:57
Henrus Henrus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że to zależy od tego jaką masz obecnie kuchnie. Ja musiałbym zrobić generalny remont
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 08-06-2018, 18:15
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Z praktycznego punktu widzenia w kuchni bardzo duże znaczenie ma dobrze dobrane oświetlenie. Warto poświęcić trochę czasu na jego dobór, a na pewno nie będziemy żałować.
Z godnych polecenia sklepów z oświetleniem warto zwrócić uwagę np. na ten: www.kanluxforhome.pl . Wybór ogromny, a stylistyka bardzo zróżnicowana, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 13-06-2018, 12:44
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrego sklepu to mogę polecić akcesoria kuchenne i noże (i w sumie inne rzeczy) ze sklepu Ballarini. Mnóstwo świetnych produktów, noże, garnki, patelnie, do tego przepisy kuchenne, wege, grille, obiady, desery i mnóstwo włoskiej kuchni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 19-06-2018, 12:54
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Jeśli chcesz urządzić kuchnię w nowoczesny sposób zrób to również tak by było funkcjonalnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem, które obecnie jest popularne są mediaporty, które zobaczyć możesz na stronie https://mediaporty.com.pl/ . Fajnie sprawdza się to w kuchni oraz wygląda rewelacyjnie. Zwłaszcza jeśli nie chcemy mieć jakichkolwiek kontaktów na ścianach, a np. wysuwane z blatu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 20-06-2018, 16:36
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Tutaj znajdziecie świetne inspiracje do urządzenia kuchni - https://www.gama-sklep.com.pl/catego...le-kuchenne-85
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 22-06-2018, 07:41
Olaprima Olaprima is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Zawsze chciałam mieć w kuchni wszystko ładnie posegregowane, dlatego przydadzą mi się te pojemniki kuchenne szklane . Zobaczcie, jaki stylowy jest ten Jamie Oliver: zestaw 3 pojemników na herbatę, kawę i cukier. Na początek jego właśnie kupię. Później jeszcze zastanowię się, czego brakuje mi w wyposażeniu i ewentualnie wrócę do tego sklepu. Najchętniej zdecydowałabym się na wszystkie akcesoria, bo mi się bardzo podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.