kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-03-2016, 15:25
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Kupno mieszkania pod inwestycję to dobry pomysł. Opłaca się nawet wziąć na to pożyczkę hipoteczną http://www.eurobank.pl/produkty,kred...czny,18,8.html gdyż ostatecznie pomimo spłaty odestek i tak będziecie na dużym zysku. Wartość nieruchomości rośnie z roku na rok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-06-2016, 22:19
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Być może w przyszłości będę chciała wybudować dom, a wtedy moje mieszkanie pójdzie pod wynajem. Urządzenie domu na pewno jest dużo bardziej kosztowne, ale to dobra inwestycja w przyszłość. Gdyby ktoś poszukiwał inspiracji na urządzenie wnętrza to polecam zajrzeć tu https://www.obi.pl/decom/category/Mieszka%C4%87/874. Od razu znajdziecie też wszystkie potrzebne materiały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-07-2016, 13:31
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Pewnie, że warto. Ceny mieszkań od kilku lat utrzymują się i być może za kilka lat będą dużo wyższe. Poza tym z reguły pieniądze, które otrzymujemy na wynajem mieszkania wystarczają na spłatę rat kredytu, który zaciągnęliśmy na kupno tego mieszkania. Gdybym miała teraz kilka milionów, to kupiłabym kilkanaście mieszkań i wszystkie przeznaczyłabym na wynajem. Nie posiadam aż tak dużej ilości pieniędzy, ale chcę kupić jedno mieszkanie, które chcę wynająć. Zastanawiam się jednak w jakim mieście je kupić. Wstępnie zdecydowałam się na kupno mieszkania od tego dewelopera https://vantage-sa.pl/ , ale nie wiem, czy kupić mieszkanie w Warszawie, czy we Wrocławiu. Jak myślicie w jakim mieście kupno mieszkania jest bardziej opłacalne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-07-2016, 19:06
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

moim zdaniem warto, zawsze mozna wynajac studentom, albo turystom. Tym bardziej że z wtórnego są teraz przystępne ceny mieszkań. Ja niedawno z ciekawości byłam w NowodworskiEstates zobaczyć jak się kształtują ceny, bo dla siebie już kupiłam ale też się zastanawiam czy nie zainwestować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-10-2018, 12:08
DynastyFan DynastyFan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał georgina
Dziewczyny mam pewien problem. Mamy z mężem mieszkanie własnościowe, które sobie powoli spłacamy i nawet zostaje nam trochę kasy. Mąż teraz upiera się że powinniśmy kupić drugie mieszkanie, takie pod inwestycję i wynajem, a kiedyś jak się spłaci i jak dzieci będą chciały się wyprowadzić to im je przekazać, bo on twierdzi, że nie ma nic lepszego niż inwestycje w nieruchomości. Nie wiem do końca co o tym myśleć. Trochę się boję, że dwa mieszkania to za dużo. Z drugiej strony pierwsze spłacamy bez problemów, kasy trochę zostaje no i trzeba myśleć o przyszłości dla dzieci. Zastanawiam się czy może nie pogadać z kimś z jakiejś firmy, która zajmuje się nieruchomościami żeby nam zrobił jakąś analizę czy coś. Co o tym wszystkim myślicie?


My tak zrobiliśmy i nawet myslimy teraz o 3 mieszkaniu w Łodzi. Wpadla mi w oko inwestycja przy senatorskiej 29, bo tam ponoć są takie dość ustawne kawalerki no a wlasnie myle to wynajmować pewnie studentom to taka kawalerka będzie optymalna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-11-2018, 08:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Oczywiście że warto kupować takie mieszkanie, tyle tylko że trzeba to robić z głową bo nie każda lokalizacja jest dobra. Jeśli nie znasz rynku nieruchomości lepiej poradzić się dobrego agenta nieruchomości, mogę polecić panią Joannę z Lebiedź Nieruchomości, ona zna warszawski rynek najlepiej bo zajmuje się nim od lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-11-2018, 18:46
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Też uważam że warto ale trzeba wiedzieć jakie mieszkanie kupić, najbardziej dochodowe to te w centrach miast albo z ładnymi nadmorskimi widokami, z tego co wiem Atal ma takie mieszkania typowe pod tego rodzaju inwestycje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-08-2019, 12:44
Adelsia Adelsia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Uważam, że mieszkanie pod inwestycje może być naprawdę świetną opcją! Niestety samo przygotowanie mieszkania np. pod wynajem nie jest takie proste. Na szczęście jest coś takiego jak home staging. Ja poszukiwałam takich usług w Środzie Wielkopolskiej i moją uwagę zwróciła ta oferta: https://hapronieruchomosci.pl/home-staging/ Co sądzicie? Warto podjąć z nimi współpracę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-08-2019, 16:21
temik temik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 100
Domyślnie

Oczywiście, że warto. Na mieszkaniach szczególnie w okolicach turystycznych- http://www.baltica-heaven.pl można nieźle zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-08-2019, 12:20
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Hm, ta sobie myślę, że może warto zastanowić się nad stanem deweloperskim, jest znacznie lepszy niż te mieszkania z rynku wtórnego. Nie wiem czy ktoś z was jest już po zakupie. Ja akurat przymierzam się do http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ są w atrakcyjnej cenie, w dogodnej lokalizacji. Wydaje mi się, że deweloper też przykłada swoją uwagę do najmniejszych szczegółów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.