kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-07-2015, 12:55
mamanaetacie mamanaetacie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 29
Domyślnie

No własnie, Tylko ta najmniejsza musi być
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-08-2015, 00:14
welec44 welec44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 3
Domyślnie

Ja tam nie zmywam naczyń przed włożeniem ich do zmywarki, więc dla mnie to jedna z najlepszych inwestycji jakich dokonałam. Po to są takie funkcje jak mycie parą jak w zmywarkach Whirlpoola, by takiego problemu nie było. Nie wyobrażam sobie już życia bez zmywarki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-09-2015, 16:44
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Moim zdaniem tak, jak najbardziej.
Dla mnie zmywanie to jedna z najbardziej znienawidzonych czynności w kuchni. Nie cierpię babrać się w brudnych talerzach i kubkach. A dzięki zmywarce w końcu nie muszę już tego robić.
I ważne jest też to, że na zmywaniu w zmywarce można zaoszczędzić. Chyba na http://www.euro.com.pl/ widziałam fajne energooszczędne zmywarki, które zużywają bardzo niewielkie ilości prądu.
A o tym że przy zmywaniu w zmywarce zużywa się o wiele mniej prądu niż przy ręcznym zmywaniu nie muszę chyba nikogo przekonywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-09-2015, 14:28
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Odkąd "zakosztowałam" życia ze zmywarką to nie wyobrażam sobie "normalnego" mycia naczyń w takich ilościach. To zdecydowanie uprzyjemnia życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-09-2015, 14:54
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Jak najbardziej zmywarka Sa przecież i małe i większe więc każdy cos dla potrzeb swojej rodziny dobierze. Ja musze wymienic moją po wielu latach i rozglądam się za wiekszą. Na electro.pl jest bardzo duzy wybór i mysle że właśnie tam kupie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-09-2015, 19:45
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A dużą masz rodzinę?
Bo przyznam, że u nas jest czasem problem z zapełnieniem zmywarki w jeden dzień. Mamy taką typową, 60 cm chyba.
A Ty jaką miałaś do tej pory?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-09-2015, 10:10
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Mnie marzy się zmywarka ale niestety przy urządzaniu kuchni nie wzięlismy tego pod uwagę i teraz nie ma na nią miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 14-09-2015, 11:46
monika_monkal81's Avatar
monika_monkal81 monika_monkal81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

według mnie warto kupić zmywarkę, szczególnie, że ja nie cierpię myć naczyń, także właśnie się zastanawiam nad zakupem, niestety wcześniej nie miałam na nią pieniędzy teraz mam około dwóch tysięcy i chciałabym za nie kupić jakąś porządną i fajną zmywarkę, może któraś z was jest mi w stanie coś doradzić? macie jakiś konkretny typ zmywarki, która jest bardzo dobra? słyszałam, że zmywanie w zmywarce, a normalnie to cenowo wychodzi podobnie co o tym myślicie? czekam na waszą odpowiedź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 14-09-2015, 21:58
klara922's Avatar
klara922 klara922 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Naturalnie że warto, szczerze mówiąc nienawidzę zmywania, wolę już myć okna dwa razy w tygodniu. I ostatnio podczas remontu zdecydowaliśmy kupić zmywarkę, jednak okazało się, że w jedynym sensownym miejscu gdzie zmywarka może stać, to ta się nie zmieści bo wszystko jest ustawione za nisko, więc żaden model tam nie wejdzie i muszę obejść się smakiem. No cóż... Trzeba będzie dalej ręcznie szorować naczynia bo skoro architektura mojego mieszkania w bloku nie pozwala mi na inne rozwiązanie to nie mam co z tym zrobić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-09-2015, 12:15
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jedna z was wspomniała o zmywarce 60cm . Od razu pognałam do kuchni mierzyć. Pasuje, zmieści się, teraz tylko muszę sprawdzić czy na stronce electro.pl są takie. Jakoś mam sentyment do tej stronki. A mąż zrobi wielkie oczy, jak mu udowodnię, ze jednak się zmywarka zmieści. Dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.