kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2016, 16:44
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Urodziny dla dziecka Łódź

Cześc dziewczyny. Macie może pomysły na to jak bez sztampy zorganizować urodziny dla 10 letniego syna w Łodzi?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2016, 19:32
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Jest to już starszy chłopczyk tak wiec odradzam organizowanie urodzin w sali zabaw bo może mu się to nie podobać ( jest to trochę obciach przed kolegami oraz koleżankami....). Myślę,ze powinno mu sie podobać na laserowym paintballu. Chłopcy lubia takie zabawy, zerknij sobie tutaj:
http://alfalaser.pl/urodziny-organizacja/ - w Łodzi jest opcja aby wynająć cała salę dla dzieci. Na miejscu można zorganizować równiez przyjęcie, zamówić tort, przekąski czy też dodatkowe atrakcje.

Nie jest to niebezpieczne jak zwykły paintball. Dziecko nie ryzykuje siniakami czy też zadrapaniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-04-2016, 14:57
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mój syn niedługo będzie miał urodziny i już ponad miesiąc szukam fajnego i taniego miejsca na urodziny i nie mogę niczego znaleźć, a szukałam na prawdę bardzo dokładnie. Zdecydowałam się na zrobienie przyjęcia w domu. Syn zaprosił kilku kolegów i trochę rodziny i będzie łącznie 20 osób. Mamy spory ogród i mam nadzieje, że będzie na tyle ciepło, żebym mogła zorganizować to przyjęcie własnie w ogrodzie, bo tam jest dużo miejsca, mamy plac zabaw i dużą trampolinę i dzieciaki nie będą się tam nudzić. Niestety mam pewien problem z tortem, bo cukiernie stacjonarne nie mają fajnej oferty tortów. Przeglądałam juz oferty cukierni internetowych i wpadła mi w oko oferta tej cukierni http://e-torty.pl/do/page/torty-lodz . Bez problemu dostarczają ciasta na terenie Łodzi i nie będe musiała nigdzie jeździć. Tortów jest dużo i nie wiem, na który się zdecydować. Może któraś z Was będzie tak miła i zerknie na ofertę i podpowie, który jest najfajniejszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-03-2017, 10:11
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

moim zdaniem lepiej jest pojechać do Białegostoku na takie urodziny np. do fabryki misia - mają tam bardzo fajne sale zabaw gdzie można zrobić tematyczne urodziny. A gdybyś jednak chciał spędzić je w domu to może warto pomyśleć nad placem zabaw - można taki zrobić przy domu i mieć bardzo dużo radości z takiego placu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-08-2017, 13:29
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jednak pozostanę przy organizacji urodzin w domu. Przy czym w Gdyni i innych miastach Trójmiasta, mamy możliwość skorzystania z bardzo fajnej oferty w http://szalony.pl/balony-z-helem-hel...reda-wejherowo i zamówienie dzieciom balonów z helem. Ich wybór jest bardzo duży i bez wątpienia będą one świetnym urozmaiceniem każdego przyjęcia, nie tylko dla najmłodszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-08-2017, 11:02
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A gdyby tak zorganizować urodziny na własnym ogródku i wynająć różne atrakcje dla dzieci? Na przykład euro bungee: http://www.lumis.pl/karuzele-i-mecha...ee-4-stan.html. Jestem pewna, że każde dziecko ucieszy się z takiej atrakcji na swoich urodzinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-08-2017, 08:13
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja mam pomysł na fajny prezent dla dziecka, http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-kluc...-pl-klucz.html taka gra na pewno mu się spodoba, mojemu się bardzo spodobała, a że miał dobre wyniki w nauce to zasługiwał na to!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-06-2018, 11:44
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem latem warto zorganizować dla dziecka takie przyjęcie urodzinowe w ogrodzie Na pewno przydatne okażą się wszelkiego rodzaju ozdoby urodzinowe, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu na Happenings.pl. A mają tam wszystko, co mogłoby się przydać - balony, serwetki, girlandy, zaproszenia i wiele, wiele innych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-06-2018, 15:26
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja myślę, że dzisiaj mamy tak piękne albumy do zdjęć, że warto byłoby iść właśnie w takim kierunku. Moja koleżanka pokazywała mi album komunijny swojej córki- jest śliczny. To naprawdę świetna pamiątka na lata. Za klika lat dziecko będzie mogło sobie wspominać wszystkie wyjątkowe chwile.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-06-2018, 16:02
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Jest dużo fajnych opcji na organizacje urodzin. Można w sumie zrobić fajną imprezę w domu, ale też warto poszukać czegoś na mieście. Co prawda nie w Łodzi, ale w Kielcach jest bardzo ciekawa opcja proponowana przez firmę magia karmelu. U nich można zrobić warsztaty dla grupy dzieci, lub też indywidualnie z produkcji słodyczy, także tych zdrowych słodyczy. Dzieci będą się świetnie bawić, a przy okazji i uczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.