kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-02-2015, 12:37
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie Prezent dla 10-latka

Mój siostrzeniec interesuje sie samolotami, chcialabym wybrac mu jakis prezent z tej tematyki, ale ja nie za bardzo sie na tym znam. Można kupić 10-latkowi, zeby byl zadowolony i mialo to zwiazek z samolotami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-02-2015, 12:18
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

moze jakiś samolot zdalnie sterowany albo do samodzielnego złożenia? na pewno nie wybierzesz zle, ale maly bedzie mial duzo frajdy z tego zobacz sobie na zdalnehobby.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-03-2015, 19:34
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Może jakiś model?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-11-2015, 23:01
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może kup mu jakiś model samolotu, albo książkę o samolotach. Ja proponuje Ci zajrzyj tutaj https://jakiprezent.pl/ jest tam bardzo duży wybór więc może znajdziez coś w tej tematyce. Dobrze, że wiesz czym dziecko się interesuję bo wybór prezentu jest łatwiejszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-10-2017, 14:13
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

model samolotu to świetny pomysł pod warunkiem, że chłopiec ma zdolności manualne



Przeczytaj artykuł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-12-2017, 12:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Prezenty dla dzieci

Cóż, każde dziecko ma inny gust, czym innym się interesuje i warto mieć ten prosty fakt na uwadze, kiedy kupujemy upominek dla swojego synka, córeczki, chrześniaka, chrześniaczki i tak dalej. Ja staram się, jeśli chodzi o prezenty podchodzić inaczej do dzieci i inaczej do dorosłych. Wiadomo, ze osoby dojrzałe przeważnie oczekują prezentów praktycznych, takich co to sprawdzają się przez dłuższy czas. Dlatego przeważnie inwestuję w takie rzeczy jak zegarki, jakaś odzież, obuwie, ewentualnie coś do kuchni. A wobec dzieci pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa. Fajnym prezentem dla dziecka jest według mnie, zadbanie na przykład o to, aby otrzymało ono...list albo wideo od świętego mikołaja. W jaki sposób? Znalazłam informację na ten temat na tym portalu - https://www.listymikolaja.pl/laponia...-mikolaja.html. Myślę, że takie wideo, nagrane przez Mikołaja, który zwraca się bezpośrednio do dziecka, to ogromna frajda dla każdego smyka. W zeszłym roku zrobiłam taki prezent swojej madzi i była szczerze zachwycona. Wkrótce pewnie wyrośnie z wiary w brodatego opiekuna świąt, ale pamiątka zostanie na całe życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-12-2017, 13:17
rycząca40 rycząca40 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 30
Domyślnie

bilet do muzeum lotnictwa ? albo lot szybowcem - to koszy ok 140 złoty
__________________
kamica ślinianek żoliborz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-03-2020, 19:32
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Może jakieś fajne ciuszki? Znalazłam ciekawe pakiety na https://euroyoung.pl/ , fajna rzecz, interesujące i modne motywy, a dziecko w tym wieku też lubi się stroić. Warto zapytać też dziecka co chciałoby dostać w prezencie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-05-2020, 01:00
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Ciuchy bym odpuściła, w tym wieku to i tak zaraz wyrośnie.. Może lepiej jakąś książkę? Mój ostatnio wybrał sobie "Tomek Łebski. Superferie. Kreacje i inne wariacje" i jest tak wciągnięty, że aż mu pozwalam chodzić pójdziej spać, bo jest tak zaczytany, że tylko słyszę "mama jeszcze czytam, jeszcze chwilę" haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-05-2020, 15:37
BreffGell's Avatar
BreffGell BreffGell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domyślnie

Dzisiaj z tego korzystałem. To jest naprawdę dobre!
__________________
Idę wolno, ale nie cofam się nigdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.