kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2019, 09:52
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Szafa - w zabudowie czy wolnostojąca?

Jaką szafę lepiej wybrać?
Chodzi mi o coś jak najbardziej pojemnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2019, 12:09
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Zabudowa ma dużo zalet.
Tutaj https://askopoznan.pl/ zobacz sobie takie szafy wnękowe w Poznaniu.
Myślę, że warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie jeśli chcesz mieć jedną, porządną szafę zamiast mniejszych ale kilku.
Wtedy to na pewno jest jakaś forma oszczędności - kasy i miejsca.
Przejrzyj sobie jakie tam właściwie dają możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2019, 22:42
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jakoś tak wolnostojące do mnie nie przemawiają, jednak bardziej podobają mi się takie szafy wnękowe w Katowicach , zwłaszcza te z lacobelem i grafiką - tworzą naprawdę piękną ozdobę we wnętrzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-05-2019, 07:56
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja jestem mile zaskoczona szafami skośnymi na poddaszu. Długo się zastanawiałam co robić, ale jak córka po raz kolejny nabiła guza jak się tam bawiła to stwierdziłam, że najwyższa pora. I te szafy to jest rewelacja! mam na wymiar robione no bo jak inaczej, pokój się zrobił większy dzięki temu, nigdzie nie ma szpar, dopasowane co do milimetra. Robiła mi firma Wiór-Płyt z Wyszkowa, genialni są. Dalej też dojeżdżają, ja kawałek mam do nich a bez problemu wzięli zlecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-10-2020, 08:52
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem najlepsze są szafy przesuwne. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://smolis-meble.pl/szafy-przesuwne, że można taką szafę dobrej jakości zamówić na przykład w firmie SMOLIS z Twardogóry. W takiej szafie na pewno bardzo dużo się zmieści
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-04-2022, 02:24
teresa.ebert's Avatar
teresa.ebert teresa.ebert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Osobiście nie przepadam za zabudowanymi szafami. Oczywiście, wiele zależy od stylu w jakim zaaranżowane mamy nasze mieszkanie. W moim, taka szafa zdecydowanie zepsułaby cały klimat. Teraz jestem na etapie aranżacji mojego biura i szukam niewielkiej szafy, w które mogłabym przechowywać wszystkie dokumenty i inne ważne przedmioty. W trakcie poszukiwań natknęłam się na taką białą bieliźniarkę https://meblekatmandu.pl/sosnowa-bie...lluno-elegante i nie ukrywam, że bardzo ładnie prezentuje się obok biurka Co sądzicie o takim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-04-2022, 08:54
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Sklepów meblowych w sieci nie brakuje. Możliwości są spore. Nie tak dawno kupowałam krzesła do biurka dla dziecka. Uważam, że to rozsądne. Ceny są niższe. Nie mniej pozostaje ryzyko uszkodzeń z transportu. Dlatego warto wybierać sklepy, które mają to ryzyko zminimalizowane i ewentualne uszkodzenia biorą na siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-06-2022, 19:29
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że bardzo również zainteresować się propozycja mi na stronie tej firmy https://cabinex.pl/16-stelaze-i-mufy . Tam można znaleźć naprawdę ciekawe produkty w bardzo dobrych cenach, więc myślę że każdy bez problemu znajdzie tam coś ciekawego do swojej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-07-2022, 10:43
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 272
Domyślnie

Szafy w zabudowie zazwyczaj są większe, niż takie wolnostojące no ale generalnie to wszystko zależy od wnętrza i tego ile ma się miejsca na szafę. Wolnostojące też mają bardzo fajny design często, co możesz sobie zobaczyć na przykład tutaj - https://zona-design.pl/meble/szafy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-07-2022, 21:49
Huopla33 Huopla33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

A jakie macie o tym zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.