kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-02-2019, 14:11
hajga hajga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Świetnie się składa, że poruszacie temat karm. Właśnie poszukuję sprawdzonego miejsca gdzie będę zamawiać jedzenie dla moich psiaków.
__________________
szkolenie eksportowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-06-2019, 22:13
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Bardzo dobrą karmę dla psa znajdziesz na https://tricolor.pl/pl/c/Dr-John/10 Skład jest świetny a cena nie odstrasza. Ja myślę o zamówieniu jej dla naszego pupila. Biedak ma alergię a ta karma nie ma w składzie żadnych zbóż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-06-2019, 12:41
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja podaję psu karmy Barf Original. Kupuje je w przychodni weterynaryjnej. Cena może nie należy do najniższych ( w porwnaniu do karm marketowych), ale nie zamierzam oszczedzac na zdrowiu swojego ukochanego pupila tu mam pewność, że psiak dostaje wszystko co najlepsze i nie zajada się chemią i innymi ,,ulepszaczami".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-06-2019, 10:41
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

kinnia brawo ja też uważam, ze dieta barfowa jest najlepsza i fajnie, ze coraz wiecej sie o tym mowi i coraz wiecej osob sie tym tematem interesuje. Ja kupuje tez karmy primexu, raz na jakis czas wpadnie cos dodatkowego jak jestem akurat na zakupach w mięsnym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-06-2019, 09:15
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Zawsze wybieram dla mojego psa tylko karmy najwyższej jakości. Dbam o to, aby był zdrowy i szczęśliwy. Bardzo smakują mu karmy marki Purina: https://www.tukan24.pl/karma-purina-...1_210_232.html. Polecam się nimi zainteresować, mają bardzo dobre składy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2019, 18:30
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Próbowaliście zakupić karmę z https://tricolor.pl/ , a konkretnie Arden Grande? Podobno ma super skład, dba o zdrowe kości, lśniącą sierść. Zawsze staram się kupować moim zwierzętom sprawdzone żarełko, ponieważ chcę dbać o to by rosły na zdrowe i mądre w tym wypadku psy. Traktuje ich jak członków rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-08-2019, 12:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no to i ja przybijam piątkę wszystkim, którzy kupują karmę Barf Original. Super sprawa, najlepszy skład, dobra cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-08-2019, 11:21
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

my kupujemy karmę bozita, bo ma najlepszy skład, z tych na które trafiłam, widać to też po wyglądzie i kondycji naszej suni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-02-2020, 00:23
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał ireczka
my kupujemy karmę bozita, bo ma najlepszy skład, z tych na które trafiłam, widać to też po wyglądzie i kondycji naszej suni

Ja też najczesciej kupuję karmy Bozita, ponieważ są wytwarzane w zgodzie z naturą. Nie zawierają sztucznych dodatków, a zawarte w nich składniki pochodzą z naturalnych szwedzkich gospodarstw. Do tego doskonale wpływają na układ trawienny naszych pupili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-02-2020, 10:44
trenner's Avatar
trenner trenner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałem o karmie Bozita, podobno jest dobra, ale nie kupowałam dla swojego pupila.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.