kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-07-2017, 08:57
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja to najczęściej dostaje rzeczy do auta. i vice versa ja kupuję też y coś z takich rzeczy
total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html moj
mechanik zawsze to kupuje bo tu sa profesjonalne środki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-01-2018, 02:02
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Zbliżają się wielkimi krokami walentynki więc może warto przygotować coś specjalnego? Wiem, że mojemu mężowi najbardziej spodoba się jakiś wyjazd, dlatego przeglądam teraz oferty i może na coś się zdecyduję, jeśli będą jeszcze miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-04-2018, 10:06
AnetkaWu AnetkaWu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 17
Domyślnie

u mnie jeśli chodzi o prezenty "nietrafione" to co najwyżej rozmiar... Wiecie jak to jest, niby noszę M-kę, ale bywa, że i S-kę założę albo L-kę, więc oprócz samej literki warto sprawdzić wymiary
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-04-2018, 13:41
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Mój mąż zawsze zapomina o rocznicach, urodzinach itp - po prostu nie ma do tego głowy więc zawsze mu przypominam Co zrobić taki jest i trzeba go zaakceptować hahaha Za to ja mam pamięć do dat jak słoń, więc on na urodziny zawsze dostaje prezent w terminie, a nie tydzień po. Ostatnio kupiłam mu zegarek z e-zegarki.pl nie mogłam się zdecydować bo mają duży wybór ale kupiłam mu ostatecznie Fossila bardziej eleganckiego do garnituru, bo sportowy zegarek już ma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 04-05-2018, 00:59
Katia Katia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja na ogół dostaję perfumy, czasami też bieliznę, ale tę lubię sobie również sama kupować
__________________
Strony internetowe Chodzież | Gry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-05-2018, 10:33
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Moim zdaniem każdy facet ucieszy się jak dostanie w prezencie elegancki zegarek. Mój mąż w tym roku na urodziny dostał ode mnie taki https://www.giacomo-design.com/pl/ze...steso-gd08102/ i strasznie się z niego cieszył. Też polecam wam spróbować tego typu prezentów, ponieważ przy okazji są praktyczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 07-05-2018, 11:08
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Mój facet ostatnio dość często ogląda złote zegarki damskie https://wkruk.pl/zegarki Domyślam się,że to dla mnie, bo za tydzień mam urodziny, ale nie chcę się wtrącac, skoro to ma być niespodzianka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-05-2018, 12:54
Adix21 Mężczyzna Adix21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 6
Domyślnie

Gdy szukasz faktycznie dobrego jak i wypróbowanego podarunku, jaki urzeknie własną oryginalnością wtedy bezapelacyjnie promuję różnorodnego przejawu pakiety pościeli i kołder. Będzie to mistrzowski podarek nie jedynie dla dorosłych ale także i dzieci. Idealna postać stworzenia oraz miła obsługa kupującego. Nadto zapraszam by spojrzeć na Koldra.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-12-2018, 15:52
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Lubię prezenty które przypominają o wyjątkowych chwilach i zawsze rozmawiamy o tym co chcemy na prezent Tym razem wybrałam coś takiego https://www.apart.pl/zegarki/am-pm/club/4737
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-12-2018, 08:57
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja bardzo lubię dostawać w prezencie perfumy. Powiedziałam mężowi ostatnio, że na święta ma mi kupić w tym roku perfumy niszowe. Mam nadzieję, że posłucha bo zwykłe zapachy z drogerii już mi się znudziły
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.