kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 19-08-2021, 22:31
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

regularnie bywam na szkoleniach a ostatnio wykupiłam też dostęp do portalbhp.pl żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, warto było bo można szybko zaktualizować sobie wiedzę i jest dostęp do wzorów dokumentów, filmów szkoleniowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 23-08-2021, 06:26
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Jeśli szukacie godnych polecania szkoleń i kursów z zakresu obsługi maszyn budowlanych, zarówno tych bardziej popularnych, jak i specjalistycznych, to warto skorzystać z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/szkoleni...zyn-roboczych/. Nasza firma już kilka razy wysyłała pracowników na kursy organizowane właśnie tam i zawsze byliśmy zadowoleni ze szkoleń - z ich poziomu i zakresu. Po szkoleniu, uczestnicy dostają certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 08-10-2021, 11:55
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/blog/za...ie-projektami/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. W każdej firmie rodzą się nowe projekty, którymi trzeba umieć zarządzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 01-12-2021, 23:22
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja postanowiłam zapisać się na szkolenie RODO. Myślę, że może być ono bardzo przydatne w prowadzeniu własnego biznesu, szczególnie że kary za nieprzestrzeganie zasad RODO są w tej chwili kosmiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 02-12-2021, 10:41
Jisko Jisko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 18
Domyślnie

Zdecydowanie szkolenia zawodowe są czymś, czym warto się zainteresować. Ja nie do końca wiedziałem, co chcę robić i podjąłem decyzję o kursach SEP, teraz widzę, że była to dobra decyzja. Mam dobrą pracę z perspektywami na coś więcej albo nawet na otwarcie własnej działalności. Nie widzę powodu, dla którego warto narażać się na wypalenie zawodowe i brak satysfakcji z wykonywanej pracy. Po kursach SEP czy UDT praktycznie wszędzie dobre warunki pracy i wysoką pensję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 05-12-2021, 20:02
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Witajcie.
Ja od jakiegoś czasu poszukuje fajnego i przydatnego szkolenia, żeby się rozwijać. Mam zamiar się przebranżowić w kierunku UX. W tym celu znalazłam szkolenie: https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp.
Czy myślicie, że to dobry pomysł? Czy ktoś z was korzystał ze szkoleń tej firmy?
Chętnie dowiem się więcej, więc piszcie śmiało.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 06-12-2021, 11:57
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Wybór kierunku kształcenia jest oczywiście kwestią indywidualną. Nie każdy musi iść na studia - można zdecydować się na szkołę policealną, czy też kursy kwalifikujące. Polecam Wam między innymi kursy zawodowe lublin: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin/kursy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 07-12-2021, 06:54
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

A słyszałyście może o tej aplikacji HH24? Ja niedawno zaczęłam z niej korzystać i jestem bardzo zadowolona. Mają szeroką ofertę z zakresu rozwoju osobistego, a ich materiały są fajnie zrobione i dają dużo wiedzy. Polecanko :P

Ostatnio edytowane przez Marikaika : 07-12-2021 o 06:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 12-12-2021, 01:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

a czy ktoś z was słyszało firmie oferującej kursy https://uxupgrade.pl/szkolenia/analityka-poziom-drugi z zakresu metody UX ? słyszałam o nich same pozytywy, może warto się do nich wybrać i zapisać na szkolenie? Czy ktoś z was korzystał z ich oferty ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 13-12-2021, 11:26
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Niektóre szkolenia co jakiś czas trzeba odnawiać. Warto to robić, by cały czas móc wykonywać konkretne działania, ale też być atrakcyjnym pracownikiem. Spodobało mi się też przedłużenie uprawnień sep. Szybko i sprawnie udaje się je przedłużać. Takie uprawnienia często są niezbędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.