kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 28-04-2022, 21:53
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 336
Domyślnie

My na majówkę z mężem jedziemy do hotelu https://grandchotowa.pl/resort/o-hotelu/. Strefa spa, oddalenie od tłumów turystów i piękne okoliczności przyrody to to, czego nam trzeba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 29-04-2022, 13:12
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Jedziemy na majówkę do Zalesia Mazury Active Spa, w zeszłym roku też tam byliśmy na podobnym wyjeździe i nasze dzieci dosłownie nie chciały wracać z tego ośrodka do domu. Oni oferują rodzinną majówkę nad jeziorem, do którego mają dostęp z prywatnej plaży. W ośrodku jest też basen, spa, place i sale zabaw z grami i zabawami dla dzieci, tam sa animatorzy, którzy mają oko na maluchy . Jest tam też mini zoo, które sama uwielbiam odwiedzać. W ramach pakietu będą jeszcze dodatkowe zajęcia, wiele różnych aktywności, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 29-04-2022, 19:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Na weekend majowy polecam zdecydowanie Mazury. Można pojechać całą rodziną i fajnie spędzić czas na łonie natury. Pogoda na początku maja jest już zazwyczaj piękna więc nie m nad czym się zastanawiać tylko jechać i obcować z naturą. Oczywiście trochę wygód też się przyda więc trzeba wybrać dobry hotel. Ja polecam na przykład ten https://www.hotelstbruno.pl/hotel/ho...azny-rodzinie/
Bardzo fajne miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 04-05-2022, 08:25
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

My w tym roku byliśmy w Warszawie na majówce i było cudownie, smaczne jedzenie udało nam się skosztować w restauracji Bubbles, gdyby nie wcześniejsza rezerwacja, to na pewno nie udałoby nam się u nich skosztować dań. Kuchnia Polska jest przepyszna i na pewno każdego zaskoczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 30-05-2022, 21:43
viorka viorka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 190
Domyślnie

Co prawda już po weekendzie majowym, ale niedługo zaczną się wakacje, więc działki, wyjazdy będą nadal. Spotkania ze znajomymi czy rodzinne są cudowne tylko najgorsze jak człowiek sobie chce odpocząć z najbliższymi na działce, a nie może, bo go wszystko swędzi. Znam to z autopsji. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie na ten problem. Dokładniej mam na myśli opaski na komary https://nobzzz.pl/ Na pierwszy rzut oka wydają się tylko dla dzieci ze względu na wzór, ale ja się nie przejmuję i również korzystam. Ważne, że nie chodzę już taka pokąszona jak wcześniej. Opaski to bezpieczna i naturalna ochrona przez komarami i muszkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 22-12-2023, 01:42
andrea028 andrea028 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 78
Domyślnie

Na weekend majowy polecam opcję z biura Konsorcjum.pl - City Break w Rzymie - Watykanie. Akurat ja byłam w tym roku na moim wieczorze panieńskim, ale wybieram się ponownie z mężem. Zapowiada się super program bez zwiedzania na siłę, tylko wszystko na spokojnie. Nie mogę się doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 02-01-2024, 11:56
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 091
Domyślnie

Weekend majowy z pewnością odpowiednio spożytkuję, na razie jednak zastanawiam się nad feriami w górach. Fajnie by było wybrać jakiś hotel SPA w górach, na przykład ten https://www.malinowydwor.pl/, nazywa się Malinowy Dwór. Widziałam tam propozycję ferii cztero i pięciodniowe. To tak w sam raz na nasze możliwości finansowe, zresztą urlopu więcej nie otrzymam. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 24-02-2024, 06:38
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że dla mnie weekend majowy to idealny początek do tego, aby rozpocząć sezon pływania kajakami. Już sprawdzałam kilka opcji na wyjazd oraz to, co będzie mi potrzebne. Na pewno muszę zaopatrzyć się w worek na kajak , bo niestety takiego jeszcze nie posiadam, a widziałam coś takiego u znajomych i trzeba przyznać, że to bardzo wygodna opcja i nie trzeba martwić się o swoje rzeczy oraz specjalnie je zabezpieczać. Będzie to funkcjonalne i komfortowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 24-02-2024, 07:33
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 209
Domyślnie

Jeżeli szukacie atrakcji na spędzenie wolnego czasu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://termymaltanskie.com.pl/aquapark/ , gdzie znajdziecie ofertę najlepszego aquaparku w Poznaniu - Termy Maltańskie. Wielokrotnie odwiedzałem to miejsce i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 24-02-2024, 18:35
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Podróżowanie pociągiem pendolino może być doskonałym sposobem na tanie podróżowanie w weekend majowy, a korzystając z wyszukiwarki połączeń PKP https://www.europodroze.pl/pociagi/bilet-pendolino możesz łatwo znaleźć najlepsze oferty i cieszyć się wygodnymi i ekonomicznymi podróżami po Polsce. Warto śledzić różne promocje i oferty specjalne na bilety na pociąg, szczególnie pendolino, które mogą pojawić się na tej stronie internetowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.