kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-03-2021, 11:09
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Skoro macie nowy sprzęt, to może warto byłoby zastanowić się nad tym, w jaki sposób realnie moglibyście zgrać wszystkie dane pomiędzy sprzętami. Na pewno warto byłoby się zastanowić nad tym, by zajrzeć do https://www.4gsm.pl/Jak-przeniesc-da...586457557.html i skorzystać z takich porad. W ten sposób będziecie w stanie o wiele szybciej przygotować nowy telefon do działania. Miejcie to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-04-2021, 21:13
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://sklep-realme.pl . Trwa właśnie przedsprzedaż realme 8 Pro . Z z kuponem "Infinity" można dostać 50 zł rabatu. Trzeba się spieszyć! Moje zdanie jest takie, że warto zawsze stawiać na jakość, ale nie należy przepłacać. Smartfon o dobrych parametrach wcale nie musi wiele kosztować. Pomyślcie o tym koniecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-04-2021, 09:41
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że decydując się na zakup własnego smartfona, powinniśmy potrafić o niego zadbać. Urządzenia mobilne powinny być traktowane z tak samo dużą uwagą jak komputery osobiste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-05-2021, 14:27
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, https://gsmok.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-05-2021, 16:51
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli macie sprzęt od Apple i są z nim problemy to wiem że firma iDared Serwis oferuje między innymi naprawa płyty głównej iPhone jak również wymianę baterii, wymianę gniazda ładowania, wymianę aparatu fotograficznego, wymianę głośników, a także naprawę po zalaniu urządzenia. Na stronie są informacje i cennik to sprawdźcie sobie koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-05-2021, 10:44
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Otóż właśnie to. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym jak w ogóle wygląda apple sprzedaż w naszym kraju? Bo tyle się słyszy na temat tego modelu telefonu więc zaczęłam się zastanawiać nad tym czy u nas także ten model jest popularny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-06-2021, 14:56
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Jest tego trochę co nie, można wybierać spośród wielu modeli. Można tak kupić coś tanio i dobrej jakości, jak dla mnie takie są telefony Samsung. Jak dla mnie to S21 jest bardzo dobrym telefonem, pewnie na ten się zdecyduje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-06-2021, 07:55
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Też kiedyś miałam taki, ale zmieniłam markę i ten nowy o wiele bardziej mi się podoba, mam też na nim zainstalowaną aplikację UseCrypt Messenger, a jest to jedyna aplikacja https://www.plus.pl/news/art-8476-us...-ofercie-plusa , która szyfruje w sposób niezależny bazę danych rozmów w telefonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-07-2021, 09:28
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Taki nowy smartfon na pewno by mi się przydał. Szczególnie taki od Samsunga. To jest doskonała firma!!!
____________________________
Przemówienie na zamówienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-07-2021, 12:45
anastazja31 anastazja31 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 6
Domyślnie

To prawda, Samsung ma teraz wiele modeli, którymi warto się zainteresować. Zresztą ich telefony mają też różne interesujące funkcje, sama ciągle dowiaduję się o jakiejś nowej. Ostatnio chciałam włączyć nagrywanie ekranu w swoim telefonie i okazało się, że nie potrzeba do tego nawet żadnej aplikacji. Nie dowiedziałabym się o tym wbudowanym rejestratorze pulpitu, gdybym nie przeczytała. Co więcej, w tym https://www.techfanik.pl/2020/03/jak...n-samsung.html poradniku natrafiłam na informację, że jest nawet możliwość włączenia dodatkowego okna z podglądem z frontowej kamery. Chociaż nie wiedziałam wcześniej o tej opcji, to okazała się przydatna. Polecam Ci sprawdzić tę funkcję, jak już będziesz miała swój nowy smartfon. Daj też znać, jaki model telefonu wybrałaś. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.