kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-12-2021, 11:45
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 231
Domyślnie Materace

Ja chciałem mieć bardzo dobry materac i zdecydowałem ,że skorzystam z Tecomat materace .Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2021, 14:05
kodo kodo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie

ja też niedawno szukałam odpowiedniego materaca dla siebie i koleżanka podesłała mi sklep https://strefaspania.pl/29-materace-masujace - mają różne rodzaje ale ja zdecydowałam się ostatecznie na ten masujący. naprawdę jak ktoś ma problemy to taki materac będzie świetną opcją. oczywiście mają też inne piankowe, termoplastyczne, lateksowe itd. zerknijcie sobie na sklepie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-02-2022, 13:48
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Jak chcecie dobre materace to nie ma sobie równych firma Fiki Miki - https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy/ Moim zdaniem to numer 1 !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-03-2022, 17:44
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Nam udalo sie w dobrej cenie zamowic materace sambella - jestem bardzo zadowolona z ich zakupu, nie zmieniaja ksztaltu, nie ma odksztalcen, bardzo dobrze sie spi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-03-2022, 23:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

A co sądzicie o tym materacu https://selene.pl/produkty/materace/...80x200,2,17869 ? Muszę wymienić materac w mojej sypialni i koleżanka poleciła mi ten rodzaj. Ponoć materac ten jest bardzo wygodny i przede wszystkim bardzo duży, co dla mnie jest ważne. Dodatkowo wiem, że będę mogła dostosować pod siebie jego twardość. Czy ktoś z was posiada taki rodzaj materaca? Jeśli tak to poproszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-05-2022, 06:26
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Nie znam tego produktu, ale zerknij też na materace marki Hilding. Bardzo fajne są te modele https://hilding.pl/kategoria/materace-wysokoelastyczne/ - piankowe, wysokoelastyczne. Pianka jest idealna - dobrze dopasowuj się do kręgosłupa i odpowiednio go odciąża. A do tego jest przewiewna i dobrze wentylowana - a to zapobiega rozwojowi bakterii. Jeśli cenisz sobie jakość to sprawdź koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-05-2022, 10:10
marik Mężczyzna marik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 26
Domyślnie

Ja niedługo będę szukać materaca i jest tyle ofert - skąd wiedzieć, jaki wybrać? jaki będzie najlepszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2022, 12:10
Adam832545 Mężczyzna Adam832545 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 5
Domyślnie

W sumie to nie wiem, który materac warto wybrać.

Ostatnio edytowane przez Adam832545 : 31-05-2022 o 10:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-06-2022, 13:23
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Zabierając sie za wybór funkcjonalnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie łóżek to warto sprawdzić producent materacy o dużym doświadczeniu i jednocześnie różnorodnych modeli dopasowując go pod swój kręgosłup, aby rano wstawać bez bólu i pełnią mocą. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalne decyzje zakupowe w tym zakresie. Udanych poszukiwań życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.