kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #1  
Stary 06-04-2021, 11:33
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domylnie materac

Najlepiej taki ktry bedzie wygodny i sprawi e dobrze nam si bedzie spao. Z tego co czytalam to wietne materace maj https://hilding.pl/ . U nich maj bardzo duy wybr dobrej jakoci materacy.
Odpowied z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-04-2021, 13:39
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domylnie

Ja po prostu odnowiam troch nasz. Oglnie co jaki czas oddaj go do prania, ale tym razem daam go te do pikowania. Skorzystaam z usug firma PIKO https://taniepikowanie.com/pikowanie...-materacowych/ z Kominka. Oni profesjonalnie zajli si pikowaniem tkaniny materacowej, spisali si bardzo dobrze, usug wykonali w dobrej cenie, a materac obecnie wyglda bardzo dobrze, ma te lepsze waciwoci cieplne, polecam.
Odpowied z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2021, 16:58
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domylnie

Jeli szukasz czego na prawd porzdnego i wygodnego to zerknij sobie na sovea. Ja mam od nich materac i jestem bardzo zadowolona, pi si prze wygodnie. A wiem, ze teraz maj darmow dostaw i 5 lat gwarancji
Odpowied z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2021, 11:16
KalafiorowaBasia KalafiorowaBasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domylnie

Cytat:
Napisa Olinexa
Najlepiej taki ktry bedzie wygodny i sprawi e dobrze nam si bedzie spao. Z tego co czytalam to wietne materace maj https://hilding.pl/ . U nich maj bardzo duy wybr dobrej jakoci materacy.

Zgadzam si w 150%!! ja kupiam materac hilding rumba dla siebie i ma i jestesmy zachwyceni No i suchajcie kobitki - 15 lat gwarancji!! to jest oznaka, ze materac starczy na duugo
Odpowied z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2021, 14:06
spinka.anika's Avatar
spinka.anika spinka.anika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Krosno
Posty: 6
Domylnie

Na co zwrci uwag podczas kupna materacu?
Odpowied z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-04-2021, 20:31
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domylnie

Cytat:
Napisa JuliaBed
Jeli szukasz czego na prawd porzdnego i wygodnego to zerknij sobie na sovea. Ja mam od nich materac i jestem bardzo zadowolona, pi si prze wygodnie. A wiem, ze teraz maj darmow dostaw i 5 lat gwarancji

Te mam ich materac i sobie chwal Fajnie ukada si pod ciaem, nie robi si dziury ani wgniecenia. Wida, e materac jest solidnie wykonany a przy tym antyalergiczny- co dla mnie byo obowizkowym elementem, i przepuszcza powietrze.
Odpowied z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2021, 14:10
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domylnie

Super, bo na https://materacyk.pl/ maj mega duy wybr materacy moim zdaniem warto wanie u nich poszuka sobie czego fajnego bo to dobry producent
Odpowied z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-06-2021, 20:40
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domylnie

Te zdecydowaam si na sovea. I cho troch obawiaam si takiego zakupu przez internet to okazao si, e nie potrzebnie. Materac jest dla mnie hitem, czu, e plecy na nim porzdnie odpoczywaj i maj zapewnione dobre podparcie w kadej pozycji. I co fajne, maj moliwo zwrotu, gdyby materac jednak si nie sprawdzi.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.