kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-02-2015, 13:16
emiliada emiliada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie Jakie zaproszenia na chrzest?

Witam serdecznie jakiś czas temu w naszej rodzinie pojawiła się malutka kochana istotka i właśnie zbliża się termin chrzcin, z racji, że mamy dość dużą rodzinę obiad robimy w lokalu i chcielibyśmy zaprosić gości w jakiś miły sposób wpadliśmy na pomysł różowych zaproszeń (chrzest dziewczynki) , ale zbytnio nie mamy pomysłu na projekt, a chcielibyśmy, żeby zaproszenia były słodkie Wiecie może, gdzie można zamówić takie zaproszenia, jeżeli komuś bardzo zależy na czasie? Może jakaś drukarnia internetowa mogłaby nam pomóc? Polecicie coś? Może jakieś fajne drukarnie i projekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-02-2015, 10:57
ewa1wilk ewa1wilk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 5
Domyślnie

Poszukaj w internecie tam nie tylko możesz zaprojektować, ale i kupić już z wydrukiem
__________________
Zobacz [url=https://ramza.com.pl/projekty-domow[/url],
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-02-2015, 12:23
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Może być też zaproszenie ze zdjęciem dziecka, które ma chrzest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-02-2015, 23:35
agness2 agness2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Super pomysł z tym zaproszeniem ze zdjęciem Myślę, że najlepiej zlecić i projekt i wydruk, chociażby właśnie drukarni internetowej. Takich firm jest teraz sporo, więc wystarczy, że poszukasz w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-02-2015, 23:44
Beatta Beatta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 12
Domyślnie

Ja takie rzeczy (jak większość zakupów w sieci) załatwiam na aukcjach internetowych. Żeby spersonalizować zaproszenie, można właśnie dodać zdjęcie dziecka. Kolor też bez problemu wybierzesz. W ogóle jest cała masa szablonów, z których możesz skorzystać. Konkrety dogadasz w formie maila lub telefonicznie. Na pewno uda Ci się coś znaleźć i będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2015, 15:18
MadziaWisnia MadziaWisnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja bardzo lubię takie rękodzieła i sama często robię różne kartki okolicznościowe, a na chrzest nie będziecie ich potrzebować dużo więc może faktycznie fajnie się tak pobawić i zaprojektować swoje własne zaproszenia, a jeżeli nie macie takich zdolności to znajdzie wzór zaproszenia które wam się podoba i zlećcie jakiejś drukarni, albo komuś kto robi ręcznie takie zaproszenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2015, 23:54
gosiak.8782 gosiak.8782 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 13
Domyślnie

Też miałam właśnie zaproponować ręcznie robione zaproszenia, ale to faktycznie będzie za dużo roboty przy tak sporej ilości osób do zaproszenia. Czasem drukarnie cyfrowe jak http://www.polishdruk.pl/ mają po poprostu ofertę zaproszeń na chrzest albo na jakieś indywidualne uroczystości, więc zapytaj czy wykonają coś specjalnego dla Ciebie

Ostatnio edytowane przez gosiak.8782 : 05-03-2015 o 06:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-02-2015, 12:34
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja też lubię ręcznie robione zaproszenia. Wolałabym jednak zamawiać, niż sama robić. A gdzie kupiłyście ubranka na chrzest? Znalazłam kilka ładnych na Balumi.com.pl i zastanawiam się nad ich zakupem. Podoba mi się na przykład taka sukienka:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-03-2015, 20:31
Kasiex Kasiex is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 1
Domyślnie zaproszenia na chrzest

Jest kilka sklepów internetowych z ślicznymi nie-nazbyt-wymyślnymi zaproszeniami na chrzest w różu czy niebieskim czy jeszcze innym kolorze na chrzest. Najfajniejsze sa te zaproszenia ze zdjęciami - dzieciatko się tak szybko zmienia, że trzeba wykorzystywać każda szansę na uchwycenie buzi na zdjęciu. Polecam sklep nadzwyczajki.pl (http://www.nadzwyczajki.pl/) szybko, przystępnie i na temat ze tak powiem, no i jakość fajna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-08-2015, 12:32
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ja bym skorzystała z usług drukarni internetowej. Nie wiem na ile osób chcesz organizować takie przyjęcia, ale np. jak wejdziesz sobie w ofertę tej drukarni http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/KP001/ to zobaczysz, że nie ma tragedii, jeżeli się bierze więcej egzemplarzy. TO jest akurat odnośnik do kartek pocztowych, ale tam dalej znajdziesz jeszcze na zaproszenia i różne inne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.