kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-10-2015, 13:43
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Garderoba czy szafa pod zabudowę?

Co sprawdzi się lepiej: garderoba czy szafa pod zabudowę?
Jestem ciekawa co u was sprawdza się na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-10-2015, 13:57
Lidka's Avatar
Lidka Lidka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: Gdańsk
Posty: 6
Domyślnie

Mi zawsze marzyła się garderoba i zawsze powtarzałam sobie, że jak będę mieć własne mieszkanie to urządzę sobie piękną i wygodną garderobę, gdzie będę mogła przechowywać wszystkie swoje szpargały Jednak rzeczywistość wszystko zweryfikowała i metraż mieszkania nie pozwalał na zrobienie garderoby, więc skończyło się na szafie w zabudowie, bo taką szafę można wcisnąć w różnych zakamarkach i nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca, ale jeżeli masz możliwość metrażową to jak najbardziej decyduj się po prostu na garderobę, bo marzy o niej chyba każda kobieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2015, 17:42
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Garderoba to pewnie marzenie większości kobiet, ale niestety w polskich realiach mieszkaniowych trudno o wydzielenie wystarczającej ilości miejsca na garderobę. Tak więc zostają szafy. Jednak widziałam w kilku miejscach, np. tu: http://komandordd.pl/oferta/szafy-wnekowe-komandor/ szafy, które mogą zostać zaprojektowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Tak więc masz wpływ na położenie półek, wieszaków, szuflad itd. To już coś, jeśli nie ma się garderoby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2018, 10:53
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Masz rację. Więcej osób może sobie pozwolić na szafę, a nie na wydzielenie osobnej garderoby. Ale szafa to wcale nie jest złe rozwiązanie. W sklepach np. https://www.promyk-meble.pl/?pl_szafy,31 jest w czym wybierać. I śmiało można coś odpowiedniego jeśli chodzi o gabaryty, wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-12-2018, 10:08
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Skoro już o takich meblach mowa, jestem ciekawa, czy korzystałyście kiedyś z https://www.belmeb.pl/akcesoria-mebl...do-szaf-1.html . Z tego co wiem bowiem, doskonale sprawdza się ona szczególnie w przypadku wysokich mebli, dzięki niemu bowiem można optymalnie wykorzystać ich powierzchnie, a jednocześnie zapewnić sobie odpowiedni porządek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-01-2019, 19:23
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Jeśli chcesz mieć naprawdę dobrze wykonaną garderobę to na pewno warto ją zamówić na wymiar. Polecam tą firmę - szafynawymiar.waw.pl/. Jest to firma z 20 letnim doświadczeniem w fachu i zajmuje się wykonywaniem porządnych i solidnych mebli na wymiar. Dzięki temu będziecie cieszyć sie idealnie dopasowanymi mebelkami, które będą funkcjonalne i praktyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-01-2019, 20:37
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja bym była za garderobą. No ale nie zawsze się da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-04-2019, 09:03
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

A podobają Ci się bardziej te zamknięte czy otwarte? Bo ja jestem za czymś takim https://zaradnakobieta.pl/12952.otwa...-zamiast-szafy , jest to o tyle fajna opcja że zmusza do zachowania porządku bo wszystko widać a ja jestem straszną bałaganiarą i muszę nad tym panować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2019, 09:03
hermiona123 hermiona123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 12
Domyślnie

Zawsze marzyłam o tym, aby mieć garderobę. Jednak w moim mieszkaniu jest to niemożliwe, ale na szczęście mamy dużą szafę, w której mieści się sporo ciuchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-01-2021, 12:03
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja mam meble w garderobie i zdecydowanie wole tą opcje niż te szafy w całym domu to w sypialni to na kurtki, za dużo tego zdecydowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.