kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 04-10-2016, 19:04
maronris maronris is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie

czasem zdarzy mi sie kupić ubrania online, jednak preferuję tradycyjny sposób kupowania ciuchów :P
__________________
manicure hybrydowy tychy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 05-10-2016, 19:07
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Coraz częściej robie zakupy ciuchowe właśnie przez internet lubie łaczyć je z tanimi torebkami , najlepiej jeszcze jak udaje mi się kupić wszystko w jednym sklepie tak by wysyłka była bezpłatna lub jednorazowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 07-10-2016, 10:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Oczywiście, że tak! W zasadzie sukienki wyszukuję przede wszystkim w domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki. To samo tyczy się swetrów, koszul itp. tylko spodnie wolę kupować w sklepach stacjonarnych. Zakupy online to wygoda i oszczędność czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 27-10-2016, 23:02
michalina.krop michalina.krop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 21
Domyślnie

Praktycznie wszystko kupuję przez internet, bo jest to dla mnie wygodne, w zasadzie nie lubię chodzić po sklepach. Teraz chyba najbardziej interesują mnie czapki wełniane , bo się zimno robi. W ogóle czapka to fajna rzecz, zawsze można dodać sobie charakteru takim dodatkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 29-10-2016, 00:49
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

W obecnych czasach wydaje mi się że nie sposób nie kupić czegoś w sieci. Prędzej czy później człowiek i tak ląduje z nosem w laptopie szukając sensownych ubrań. No i nie oszukujmy się w necie ciuchy stoją dużo taniej niż w normalnych sieciówkach. Np. ostatnio znalazłam bardzo fajną hurtownie www.sosimply.pl/. Ceny w porządku i wybór też przyzwoity. A idziesz do sklepu i nie ma w co się ubrać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 09-11-2016, 11:49
Patrysia Patrysia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 39
Domyślnie

Gdy byłam w ciąży to często kupowałam przez internet ubranka dla niemowląt. Mam swój sprawdzony sklep http://www.modavie.pl/, gdzie wszystko jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak dla mnie super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 29-01-2017, 11:46
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Pewnie, ze tak Wiosna się zbliża i wypadałoby odświezyć garderobę Myślałam o koszulach z http://modnapolka.pl/sklep/kobiety-odziez-koszule i jakiś sukienkach. Chcę zacząć się ubierać bardziej kobieco bo obecnie moja szafa składa się głównie z bluz i spodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 30-01-2017, 14:11
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Ostatnio bardzo często kupuje ciuchy przez internet. Upatrzę sobie jakąś ładną rzecz a później szukam jej w najniższej cenie.Przy ostatnich zakupach spodobały mi się Spodnie Levis , znalazłam już świetny sklep w którym mają dobre ceny na te spodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 30-01-2017, 15:21
Bety Bety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 17
Domyślnie

Ja sobie bardzo dobrze cenie sklepy internetowe oraz robienie w nich zakupów. Ostatnio bardzo często kupuję w kostium.com.

Ostatnio edytowane przez Bety : 29-06-2017 o 06:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 02-02-2017, 10:32
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Która z Was już zaglądała do tego katalogu http://modnapolka.pl/sklep/kobiety-odziez? Całkiem fajnie to wygląda i dość intuicyjnie można się po nim poruszać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.