kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 21-02-2019, 10:46
imelin imelin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo lubię egzotyczne podróże. Kiedyś chce zwiedzić Chiny i inne kraje Azji - jak na razie zaczynam od Rosji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 21-02-2019, 13:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Nasze wakacje w tym roku musimy podzielić na dwa razy. W pracy u męża mają jakieś projekty i nie dostanie ciągiem tylu dni. Dlatego w czerwcu wybierzemy się na żagle. Znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę http://www.blekitnypiotrus.pl/ i zamierzamy spędzić trochę czasu nad jeziorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 21-02-2019, 16:33
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

my też czesto urlopujemy się tak, że jezdzimy na kilka krótszych wyjazdów. w tym roku na pewno w okresie majówkowym wyjedziemy na Mazury do Bajkowego Zakątka ( w Guzowym Piecu). Byłam tam już rok temu na weekendzie w spa ze znajomą. Wrażenia mega pozytywne, warunki noclegowe pierwsza klasa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 22-02-2019, 10:46
jooanka6 jooanka6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 12
Domyślnie

Mamy małe dzieci, więc najwygodniej nam się podróżuje w naszym kraju, zwłaszcza, że nad morze nie mamy daleko. W tym roku wakacje będziemy spędzać w Łazach. W atrakcyjnej cenie znaleźliśmy nocleg w Solaris. W hotelu jest wiele atrakcji, w tym basen i jacuzzi, więc dzieci nie będą się nudzić, nawet gdyby nie było ładnej pogody na kąpiele w morzu. Jest też plac zabaw i sala dla dzieci, więc spodziewam się, że to będą świetne i aktywne wakacje zwłaszcza dla naszych maluchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 26-02-2019, 12:24
szalwiak szalwiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 10
Domyślnie

Szczawnica rzeczywiście ma swój urok, ale w zeszłym roku zaczęłam się rozglądać za innymi kurortami górskimi i natknęłam się w internecie na Poprad, miejscowość położoną na Słowacji, w sercu Tatr, serdecznie polecam! Jest tam spokojniej niż przykładowo w Zakopanem, a jeśli szukacie pomysłu na wyjazd z dziećmi, to w Popradzie jest park wodny AquaCity - raj dla miłośników wodnych atrakcji )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 26-02-2019, 17:31
Sania's Avatar
Sania Sania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

Dla mnie wakacje tylko za granicą. Nie przepadam spędzać je w Polsce.
__________________
Każdy może zdradzić każdego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 03-06-2019, 11:58
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o miejsce na urlop to moim zdaniem pozostając w kraju warto pomyśleć nad wybrzeżem. A dokładnie ze swojej strony mogę polecić Ci Dziwnów i http://www.morskachatka.pl/ gdzie odpoczniecie rodzinnie w dobrej cenie, ale i świetnej lokalizacji. W końcu z dala od dużych miast i z piękną pogodą wokół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 01-12-2019, 14:40
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Co powiecie na Azję? Szykujemy się z mężem na zwiedzanie Chin i mamy ofertę biura podróży http://ctpoland.com.pl/ . Podoba mi się, że wszystko zapewniają - łącznie z wyżywieniem czy noclegami. Koniecznie sobie sprawdźcie, jeśli chcecie zwiedzić Azję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 02-12-2019, 11:28
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

Z całą pewnością Indonezja https://duabenua.com/pl/blog/gdzie-l...warto-zobaczyc to jedno z tych miejsc, które warto odwiedzić. Szybko przekonacie się, że jedna podróż to za mało i szybko będziecie chcieli tam wrócić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-12-2019, 19:34
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jedziecie gdzieś jeszcze tym roku? Ja mam mieć dwa tygodnie wolnego od 27 grudnia i zastanawiam się nad zarezerwowaniem apartamentu na https://www.sunandsnow.pl/ i wyjazdem w góry. Dawno nie byłam w polskich górach i chciałabym się wybrać. Myślę, że szkoda czasu na siedzenie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.