kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-01-2022, 19:08
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

u nas przez alergie mlody ma straszne zmiany na skórze.. pomoglo dopiero stosowanie odpowiednich kosmetyków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 22-01-2022, 14:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 032
Domyślnie

Ja słyszałam, że przy alergii u dzieci i dorosłych dobrym pomysłem jest zakup oczyszczacza powietrza. Tutaj są bardzo porządne oczyszczacze: https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/vestfrost/ moja kuzynka posiada jeden z nich i bardzo go sobie chwali. Mówi, że odkąd mają go w sypialni, przestali mieć zatkany nos i czują o wiele lepiej po nocy przespanej z włączonym sprzętem. Warto spróbować, może pomoże na pewno nie zaszkodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 24-01-2022, 17:30
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 346
Domyślnie

i jakie to kosmetyki? moja córa ma strasznie suchą skórę na nogach, szukam czegoś skutecznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 25-01-2022, 11:59
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Spróbuj sobie może dermokosmetyki dla dzieciaków, u nas sie sprawdzilo a naprawde bylo kiepsko... dermedic jest spoko, bioderma tak samo. Na Notino mozna zamowic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-01-2022, 10:52
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 346
Domyślnie

No wlasnie weszłam na strone tego sklepu i zamowilam,udalo mi sie trafic promocje akurat teraz czekam na przesyłkę i zobaczymy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 26-01-2022, 13:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 032
Domyślnie

Zdiagnozować alergię może jedynie lekarz alergolog na podstawie przeprowadzonych badań. Rodzaj badania zależny jest zazwyczaj od wieku dziecka. Jednak zanim dziecko trafi do alergologa, który zleci odpowiednie testy, rodzice lub inne osoby z najbliższego otoczenia dziecka zauważają niepokojące objawy. W zależności od rodzaju alergenu, mogą pojawić się różne symptomy alergii, o których możecie poczytać tutaj https://kobietamag.pl/objawy-alergii-u-dzieci/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 27-04-2022, 23:46
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jeżeli alergie objawiają się silnym kaszlem warto wykonywać ćwiczenia oddechowe na płuca. Ważne jest, żeby robić te ćwiczenia poprawnie, a tego możecie nauczyć się na wielu różnych zajęciach prowadzonych przez specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 29-04-2022, 05:11
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Wiesz co, oczyszczacz powietrza to bardzo przydatna sprawa, nawet jak nie jesteście alergikami. No i oczywiście weź dziecko na wizytę do dobrego alergologa, od siebie polecam panią alergolog Teresy Stelmasiak z gabinetu w Lublinie. Ona prowadzi mnie od lat, robiła mi testy, badania, przypisała leki, które faktycznie mi pomagają. Obecnie szykuję sie u niej do zabiegu odczulania, dzięki, któremu może już niedługo nie będę miała alergii . Moja koleżanka juz jest po tym zabiegu u tego lekarza i jest zachwycona efektami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-05-2022, 23:24
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Na portalu DBAM O OCZY można znaleźć przydatne informacje dotyczące radzenia sobie z alergicznym zapaleniem spojówek. Teraz w trakcie wiosny jest to częsta dolegliwość i niestety bardzo przeszkadzająca w życiu codziennym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 21-10-2022, 11:34
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 496
Domyślnie

Trzeba wziąć pod uwagę to, że istotna jest pomoc odpowiedniego alergologa. Odpowiednie leczenie ma ogromne znaczenie i gdybyście poszukiwali kogoś odpowiedniego, to w Warszawie w CMP przyjmuje alergolog Joanna Anyszka-Rejsdorf. Bardzo doświadczona specjalistka!

Ostatnio edytowane przez bebe456 : 21-10-2022 o 11:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.