kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-08-2017, 06:43
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Ja mam uprzedzenia do tapet, bo nie raz widziałam źle, krzywo przyklejone, odchodzące na łączeniach, odklejające się...więc jak już to lepszej jakości tapeta i dobre kleje, a do tego eksperta od tapet :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-09-2017, 08:13
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jednak wolę fototapety. Przede wszystkim dzięki nim możemy sprawić, że we wnętrzach coś się dzieję. Nawet od jakiegoś czasu myślę nad zakupem jakiegoś fajnego produktu tego rodzaju i najpewniej skorzystam z oferty w homeprint.pl . Przede wszystkim bowiem wybór motywów jest tutaj ogromny, a jednocześnie ceny są naprawdę atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-09-2017, 09:07
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Tapety niegdy nie wyjdą z mody, chociaż triumfy święcą fototapety Sama zastanawiam się nad zakupem do pokoju dziennego i tam sobie myślę, czy nie zainwestować w jeden z takich wzorów: http://sklep.foteks.pl/fototapety-34-Mosty.html . Świetna sprawa według mnie! Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-09-2017, 08:28
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja jakby to powiedzieć nie przepadam za tapetami. Wydaje mi się, że o wiele estetyczniej wygląda farba. Z resztą farbę jest też o wiele łatwiej nałożyć na ścianę. Mi niestety tapety kojarzą się z dość starymi wnętrzami. Może dlatego, że kiedyś na nie była taka moda i tapetowało się nawet sufity. I dla mnie oczywiste było, że ja w domu tapet nie będę miała. I nawet w pokoju córeczki, przy którym urządzaniu inspirowaliśmy się artykułem z https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/n...la-dziewczynki ,to od razu wiedzieliśmy z mężem, że w grę wchodzi tylko farba. Nawet żadnych naklejek na ścianę nie braliśmy pod uwagę. I tu nie chodzi, że to wygląda brzydko, albo żebyśmy to źle położyli. No bo teraz tapety są bardzo ładne, ale jak mówiłam kojarzą mi się z takimi starymi wnętrzami. Z domem babci. I choć babcię bardzo kochałam to jej domu nie cierpiałam. I nigdy żadnego rozwiązania stamtąd mieć nie będę. A przynajmniej takiego rozwiązania jakie pamiętam. Szczerze to ten dom mnie przerażał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-09-2017, 10:38
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Tapety a szczególnie fototapety, które teraz wracają do łask, potrafią odmienić wnętrze i nadać mu charakter. Ostatnio trochę się tym interesuję, bo zamierzam otworzyć hostel w naszym mieście. Na stronie https://wowstore.pl/category/fototapety-do-hotelu znalazłam spory wybór, na pewno coś zamówię. Myślę, że fototapety to praktyczne i oryginalne rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-09-2017, 07:34
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Szczerze o mówię raczej nie, bo mi się nie podobają. Wolę stylowe wnętrza, jasne, przestronne, nawet swoje ulubione meble znalazłam: https://www.milemaison.pl/meble-prow...reux-soft-grey o takie, bardzo ładne. bardzo mi się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-10-2017, 12:19
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Sądzę, że można wnętrze w dobrym stylu ozdobić również tapetami. Tym bardziej, że wybór wzorów jest spory na naszym rynku. Zobacz przykładowo tapety Rash, które mają stosunkowo interesującą kolorystykę. Można dopasować zarówno coś do wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego, czyli dla każdego coś miłego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.