kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 04-05-2017, 13:43
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

3000 zł? Strasznie dużo... Myślałam, że dam rade do 1000zł. Rodzice kupią wózek, łóżeczko mam od brata. Same kosmetyki, trochę ubranek, wanienka może 1000zł starczy, co myślicie? Muszę poczytać na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-05-2017, 15:00
marlyn marlyn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 9
Domyślnie

tysiac to mało. trochę ubranek to za mało. dziecko w ciągu godziny ubrudzi Ci 3 ciuszki. jak podliczysz kosmetyki do kapieli, reczniczki, ubranka, pieluszki tetrowe, flanelowe i zwykle pieluszki, potem smoczki gryzaki itd. to cie wyjdzie wiecej niz tysiak. za same ubranka jak masz po kims albo kupic zuwane to z 300-400 zł zaplacisz. a nie mowie juz o sprzecie do karmienia, butelkach, no bo jeszcze zostaje elektronika, ale to juz wedlug uznanai
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-05-2017, 23:09
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Myślę, ze wyprawka jest dość kosztowna jednak warto rozdzielić ją na kilka miesięcy. Na samym końcu polecam kupić np wózek. Bardzo fajne foteliki i wózki w przystępnej cenie znajdziesz u nich https://www.ewozki.eu/pl/c/Foteliki-...-25-kg-RWF/208 . Uważam, że warto sobie tam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 24-05-2017, 15:02
Poradze Mężczyzna Poradze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba też doliczyć do kosztów psychologa dla dziecka, ale warto na pewno http://www.aniadobosz.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 31-05-2017, 10:14
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Jeżeli chodzi o fajne ubrania dla dzieci w atrakcyjnych cenach, to warto zajrzeć także do Ewa Collection - body dla dziewczynki. Sądzę, że i was może ich oferta zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 06-06-2017, 15:55
mojra's Avatar
mojra mojra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie

serio body za 50 dych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-06-2017, 10:08
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To dość sporo, faktycznie! Jednak jak są wykonane z wysokiej jakości materiału, to czasem warto dopłacić. Myślę, że nie ma co przepłacać. Jeśli jednak chcecie dać dziecku to, co najlepsze, to wyjątkowa wyprawka dla niemowlęcia opisana została na frappe.pl. Z tego artykułu dowiecie się, jak ją skompletować i na jakie wysokiej jakości akcesoria warto się zdecydować, a także - gdzie je kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 27-06-2017, 16:56
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Koszt wyprawki w dużej mierze zależy od tego jakiej marki kosmetyki, ubranka i inne akcesoria kupisz. Nie musisz wydawać majątku na pewno jednak warto zainwestować w porządne dermokosmetyki dla maluszka takie jak np Emolium. U nas świetnie się sprawdziły - kupiłam cały zestaw od kremów po emulsję do smarowania i do kąpieli i powiem ci że nie miałam problemu, ani z potówkami, ani z przesuszoną skórą. sama emulsja jest śmieszna bo się nie pieni, ale to problem - ważne że idealnie natłuszcza ciałko malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 27-06-2017, 23:09
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Koszty wyprawki są naprawdę różne. Część rzeczy moze być używana dzięki czemu sporo zaoszczędzisz. My ubranka kupowaliśmy nowe, nie mogłam się oprzeć. Ostatnio widziałam kocyki dziecięce na https://www.lilulay.com i też oszalałam. Ten sklep ma ogromny wybór bardzo ładnych artykułów dla dzieci, myślę że warto tam zajrzć kompletujący wyprawkę.

Ostatnio edytowane przez ayris : 27-06-2017 o 23:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 08-08-2017, 19:50
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

W wyprawce dla niemowlaka nie może zabraknąć fotelika samochodowego, to priorytetowa i niezbędna rzecz podczas podróżowania samochodem z dzieckiem. Taki model mi wpadł w oko maxi cosi rodifix airprotect Moim zdaniem to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy, która powinna się znaleźć na liście wyprawkowej niemowlaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.