kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 13-10-2017, 10:06
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał groźna
@Judyta3, Biokominki są przereklamowane. Są efektowne, to prawda, ale totalnie nieefektywne. Zapal sobie kilka świec to uzyskasz ten sam efekt.
Kompletnie nie mogę się z tobą zgodzić. Sama mam biokominek i uważam, że nie jest to ani przereklamowana rzecz, ani nieefektywna. Równie dobrze tak samo można powiedzieć o zwykłych kominach. Jedyną różnicą jaką można zauważyć w różnicy to jest to iż zwykły kominek jest w stanie ogrzać całe mieszkanie, a biokominek tylko pokój w jakim się znajduje. I można dobrać taki biokominek aby wyglądał jak tradycyjny.
Zaś to co się tyczy tapet i to w jakimkolwiek wydaniu to kojarzą mi się one z domem babci i ze starymi wnętrzami. Kompletnie mi one nie pasują do nowoczesnego wystroju. Dlatego o wiele bardziej wolę sobie kupić z http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/ farbę i ściany pomalować. A jeśli chodzi o jakiś wzorek to zawsze można nałożyć szablon i go pomalować. Są jeszcze naklejki na ścianę, ale one też mnie do siebie nie przekonują. Jakoś wydaje mi się, że po jakimś czasie mogą odpadać, szczególnie w pokoju dziecięcym, gdzie ściany nie są oszczędzane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 13-10-2017, 23:41
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

My dzisiaj pomalowaliśmy pokój dzienny i teraz szukam mebli. Myślałąm o białych z Salonu Klose w Rumi, ul. Grunwaldzka 109
Widziałam, ze mają cudne meble w bardzo przystępnych cenach. Juz od jakiegoś czasu myślę o zmianie wystroju. Obecnie mamy dosć ciemne meble, które nijak nie pasują do całości. Już patrzeć na nie nie mogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 25-05-2018, 10:02
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o pokój dzienny, to moim zdaniem warto zastanowić się nad instalacją kominka w takim pomieszczeniu, gdyż kominek taki może stanowić bardzo atrakcyjny element dekoracyjny własnego wnętrza. Dodatkowo posiadanie kominka spowoduje zwłaszcza w ciemne jesienne dni, iż w pomieszczeniu będzie panował niepowtarzalny urok oraz klimat. Sama w moim pokoju dziennym posiadam piec kominkowy, który jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych kominków. Tego typu piec kominkowy można obejrzeć na stronie https://kratki.com/sklep/pl/category.../piece-zeliwne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-05-2018, 23:26
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi się, że warto aby znalazła się w nim jakaś dobra i pojemna szafa. U mnie stoi szafa robiona na wymiar przez tą firmę http://www.indecoszafynamiare.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolona. Sadze, że nie kupiłabym gotowej szafy, która tak dobrze wpasowałaby się w wystrój i kompozycje mojego mieszkania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 30-05-2018, 11:39
urządzona urządzona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja lubię salony i pokoje dzienne w nowoczesnym stylu. Ciekawe wzory mebli i dodatków to baza, która gwarantuje efekt wow. Jeżeli zależy Wam na niespotykanym wnętrzu, unikajcie sieciowych sklepów. Galeria solvay park to warte uwagi miejsce w Krakowie, jak będziecie w pobliżu, polecam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 30-05-2018, 11:53
ala6 ala6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Black And White ma ciekawe pomysly i fajne meble polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 30-05-2018, 14:51
domatorka domatorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja bardzo lubię jak w salonie jest dużo kwiatów zielonych, ale zupełnie nie mam do nich ręki. Potrafię uśmiercić nawet kaktusy. Na szczęście sztuczna trawa do dekoracji w dużych donicach wygląda pięknie przez cały rok i nie trzeba o nią szczególnie dbać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 31-05-2018, 10:38
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Myślę, że fajnie spiszą się oryginalne dywany. Co do takiego wyboru na pewno nie możecie narzekać na brak propozycji. Poczytajcie na blogu https://carpetoutlet.pl/blog/roslinn...-florystyczne/ więcej o samych dywanach i aranżacjach wnętrz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 21-06-2018, 10:32
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Pokój

Pokój dzienny, jak sama jego nazwa wskazuje, jest pomieszczeniem, w którym spędzamy większość dnia. Musi więc być wyposażony moim zdaniem z klasą, ale i maksymalną wygodą. W takim pokoju często znajduje się telewizor, więc niezbędne będą takie szafki rtv https://eco.lupus.eu/13-meble-pokojo...vpod-telewizor , a może nawet i regały na książki, jeśli jesteśmy zapalonymi czytelnikami. Najważniejsze, byście dobrze się w tym miejscu czuli .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 26-06-2018, 15:08
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My własnie robimy remont pokoju dziennego i zastanawiamy się nad zmianą płytek na panele z eurohouse - https://eurohouse.com.pl Widziałam, że mają bardzo duży wybór ładnych, wysokiej jakości paneli. Zamawialiście tam coś kiedyś? Ceny z tego co widziałam nie odstraszają. Obecnie mamy duże, jasne płytki. Mam ich szczerze dosyć. Marzy mi sie drewniana podłoga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.