kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-08-2018, 13:31
Luca Luca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja porównuję wiele kredytów w poszukiwaniu najlepszego dla siebie, z najniższym RRSO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-10-2018, 11:52
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najłatwiej dostać kredyt gotówkowy. Można się o niego starać nawet online, byle tylko wybrać dobrą ofertę. Na http://finansinfo.pl/dokumenty-sa-po...u-gotowkowego/ jest napisane, jakie dokumenty są wymagane do wzięcia kredytu gotówkowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 01-10-2018, 21:30
chechen chechen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja jednak nie jestem za tym, nie lubię się zadłużać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-10-2018, 21:24
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

A ja uważam że jeżeli zamierzamy pożyczyć gotówkę to skorzystanie z kredytu online to dobry pomysł. Tym bardziej że konkurencja jest tak duża że mamy w czym wybierać. Ja za najlepszą ofertę uznałam tą oferowaną przez kredyt123. Bo oferują nawet do 120 tyś, oprocentowanie już od 5% i wymagają mało formalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 03-10-2018, 19:37
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli chcecie wziąć dobrą i bezpieczną pożyczkę to polecam poczytać ofertę na stronie AASA tutaj macie też bloga z przydatnymi i ciekawymi wpisami. Żeby wziąć pożyczkę wystarczy dobrze wypełnić prosty wniosek. Bardzo to jest wygodna opcja. Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 04-10-2018, 15:27
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Wydaje mi się, że najważniejsze w całej polityce kredytowej jest zdolność i historia kredytowa. Wielu ludzi ma z tym spory problem, ponieważ nie wiedzą jak poprawić złe wpisy z przeszłości. Dlatego chciałam podzielić się z Wami artykułem na http://szkola-finansow.pl/poprawa-zl...ii-kredytowej/ . Mi naprawdę sporo uświadomił i rozwiał wątpliwości związane z tym tematem. Ogólnie cała strona jest godna polecenia i warta uwagi !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-10-2018, 11:27
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, jakim jest kredyt online, można zaoszczędzić nieco czasu, gdyż za pomocą kilku kliknięć, możemy złożyć wniosek o przyznanie kredytu. Rozwiązanie takie jest przede wszystkim wygodne i szybkie w realizacji. Wadą takiego rozwiązania niestety jest jeszcze ograniczona wysokość kwoty zobowiązania, jaką udziela nam kredytodawca, ale w moim przekonaniu z biegiem czasu wysokość ta będzie stopniowo wzrastać. Co do konkretnych ofert takiego kredytu, to moim zdaniem jedną z lepszych dostępnych na rynku posiada instytucja - https://www.santanderconsumer.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-10-2018, 12:49
festyn festyn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

To dla mnie bardzo stresująca sytuacja - bardzo nie lubię mieć finansowych zobowiązań, nawet najmniejszych. Z powodu windykacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-10-2018, 13:36
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Czasami coś wypadnie a gotówki brak. Wtedy takie firmy jak https://concash.pl/ sa ratunkiem. Szybka gotówka i bez dodatkowych formalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-10-2018, 13:54
kuba333 Mężczyzna kuba333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Nie dawno temu wpadł mi bardzo dobry kredyt internetowy na jednej stronie internetowej. Tylko nie mogę sobie przypomnieć tej strony.
__________________
sklep damski
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.