kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-06-2017, 18:38
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Myślałam, żeby go kupić. Ja póki co mam krem Alantan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-06-2017, 10:45
beti14 beti14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 6
Domyślnie

U mnie cera poprawiła się po tabletkach antykoncepcyjnych. Myślałam, że one zabezpieczają tylko przed ciążą. Ale jak widać, jak są odpowiednio dobrane to mogą nawet pozytywnie wpłynąć na organizm. JA stosuję tabletki belara od 3 miesięcy i nie zamienię ich na nic innego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-06-2017, 08:30
Alisson's Avatar
Alisson Alisson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Myślałam, żeby go kupić. Ja póki co mam krem Alantan.

Alantan jest dobry jako krem, regeneruje naskórek. Ale oczyszczanie to podstawa, jak nie oczyścisz dobrze buzi, to i żaden krem się nie wchłonie. Dla mnie Effaclar do oczyszczania najlepszy żel jaki znalazłam do tej pory, więc polecam z własnego doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-08-2017, 07:21
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pytanie o skórę

Słuchajcie, koleżanki, a ja mam do Was pytanie odnoszące się do skóry. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu uskarżam się na jej nadmierną suchość i nie bardzo wiem, jak sobie z tym radzić. Wcześniej nie przywiązywałam specjalnej wagi do swojej skóry. Zawsze była raczej ze mnie taka chłopczyca, co to lubi wspinać się po drzewach, grać w piłkę itd. Z czasem jednak człowiek dojrzewa, nabiera doświadczenia i na mnie chyba przyszła ta pora . A na poważnie, to nie dość, że sucha cera wygląda nieestetycznie, to jeszcze szkodzi zdrowiu. Z tego co słyszałam, to nawilżona i natłuszczona skóra dłużej zachowuje młodość, ponieważ chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. I tutaj moje pytanie do Was, czy warto nawilżać za pomocą emolientów? Przeczytałam niedawno artykuł -http://www.eloderm.pl/artykul/27,pra...4-krokach.html, z którego wynika, że emolienty można stosować nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych. Chciałabym jednak skonfrontować swoje przemyślenia z rzeczywistością. Stosowałyście może kiedyś emolienty? Z góry dzięki za odpowiedzi, miłego weekendu przy okazji życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-08-2017, 20:54
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Na Twoim miejscu poszłabym do dermatologa. Na pewno pomoże Ci w doborze odpowiednich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-08-2017, 18:45
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Lightbulb Trądzik

Cytat:
Napisał aneczka
Niech idzie szybko do dermatologa, na pewno jej pomoże.
Dokładnie. Nie ma co gdybać , można dziewczynie jeszcze zaszkodzić. Gdyby to nie skutkowało, ja bym moją córkę zapisała na zabieg laserowy. Nie boli , a może pomóc. Tym bardziej, że młode dziewczyny często mają niemiłe koleżanki, które rujnują im samoocenę. Dam Ci link do kliniki, gdzie takie zabiegi się wykonuje: https://plusmed.info.pl/naczynka-prz...armony-dye-vl/ . Jeśli jednak nie interesuje Cię taka pomoc, to może wystarczy peeling złuszczający i dedykowane maseczki? Albo tabletki działające od środka. Zastanów się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-08-2017, 09:46
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak, od dermatologa powinno się w ogóle zacząć a potem szukać odpowiednich kosmetyków, a może dermatolog coś podpowie? Do cery mieszanej widziałam serię zielona herbata bielendy w rossku, może akurat się tu sprawdzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-08-2017, 10:32
anitanowak anitanowak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 9
Domyślnie trądzik i sucha skóra

Drogeryjne kosmetyki mogą być za słabe, powinnaś pójść do apteki i poprosić farmaceutkę o pomoc w wyborze kosmetyków do twojego rodzaju cery. Mi bardzo pomogła pani z apteki Melissa i teraz używam odpowiedniego kremu do mojego rodzaju cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 25-08-2017, 10:53
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

Też uważam, że diagnoza lekarza jest najważniejsza.


Get More Info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-09-2017, 10:51
anastazja88 anastazja88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 18
Domyślnie

Ja mam bardzo suchą skórę i drobne zmarszczki a jak użyję zlej pielęgnacji bądź zjem coś nei zdrowego np pizza czy alkohol to wysyp gwarantowany a cerę*mam zaskórnikowo krostkową . Jeśli regularnie raz w tygodniu robię peeling kawitacyjny i maseczki glinki z węglem a w tygodniu np sroda peeling kawitacyjny to cerę mam ładną jeśli tylko zaniedbam nie oczyszczę odpowiednio to zaraz mam zapchane pory suche skórki i cera wygląda nie ładnie . Przy regularnym dbaniu o cerę i przeżuceniu się na kosmetyki naturalne np z vianka mam cerę bardzo ładną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.