kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-05-2019, 23:42
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie uplawy z pochwy!

Czy ktos wie moze co moga oznaczac i jak sie pozbyc zielonkawych uplawow? dbam o higiene osobista, prysznic biore dwa razy dziennie i stosuje odpowiednie kosmetyki a tu takie cos..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-06-2019, 10:16
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Kiedyś mialam taki problem i okazało się że to zakażenie bakteryjne, pierw na https://tantumrosa.pl/zielonkawe-uplawy-pochwowe/ znalazłam takie informacje a potem oczywiście lekarka to potwierdziła. szybko się udało wyleczyć na szczęscie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-06-2019, 09:26
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.. takie upławy bądz czeste infekcje intymne moga prowadzic do wielu powaznych problemów zdrowotnych.. zbadaj sie też na wirusa HPV bo infekcje (w tym upławy) często lubią wystepowac razem z nim. konieczna jest cytologia a jesli wystąpia jakies zmiany w niej to i kolposkopia. U mnie wlasnie taka droga dowiedzialam sie ze mam wirusa HPV i teraz stosuje zel papilocare ktory ma w szyjce wszystkie zmiany cofnac.

Ostatnio edytowane przez Franczeska : 04-07-2019 o 19:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-09-2019, 20:51
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Na stroie internetowej można znaleźć to co na upławy bez recepty. Czasami są one niegrożne i można sobie łatwo z nimi poradzić samodzielnie w domu, ale czasami mogą pojawić sie groźniejsze infekcje i wtedy trzeba już zasięgnąć opinii lekarza co należy stosować i co robić żeby przeciwdziałać nawrotom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-02-2020, 12:17
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Niestety taka przypadłość może przydarzyć się każdemu. Jednak z tego co pamiętam octenicare świetnie radzi sobie z różnego typu infekcjami, czy wręcz otarciami i na pewno przy regularnym stosowaniu zobaczymy sporą różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-02-2020, 16:05
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Zarówno wymieniony wyżej środek jak i octenisept na miejsca intymne to bardzo skuteczne środki, dzięki którym można uporać się zarówno z infekcjami intymnymi, jak i bakteryjnymi. Przy czym ich stosowanie jest banalnie łatwe, wystarczy jedynie dokupić odpowiedni aplikator w aptece.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-03-2020, 22:50
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Też swego czasu miałam tego typu problemy. Tak jak dziewczyny pisały, warto stosować odpowiednie preparaty, jak na przykładoctenisept do higieny intymnej. Wtedy pozbędziesz się wszelkich niemiłych dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-07-2020, 20:24
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Każde zmiany zauważane w naszym ciele powinny być konsultowane z lekarzem. Najlepiej udaj się do ginekologa aby wykluczyć infekcje intymne. Możesz również sama spróbować się wyleczyć ale myślę, że ginekolog dobierze np odpowiedni lek na grzybicę pochwy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-08-2020, 09:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Zgadzam się, to mogą być równie dobrze objawy poważniejszej choroby. Trzeba się regularnie badać bo niektóre z nich nie dają wcale objawów a mogą powodować raka szyjki macicy jak np zakażenie hpv. Dlatego profilaktycznie stosowałam papilocare - żel który leczy zmiany które wywołuje wirus na szyjce macicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-09-2020, 20:29
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Jeśli to jakaś infekcja intymna to jak najbardziej można stosować sobie produkty z żyworódką, ale z takimi problemami warto przede wszystkim pójść do lekarza. A ogólnie o żyworódce przeczytasz na ktomalek.pl. Bardzo fajne informacje tam znalazłam i na pewno z nich skorzystam w razie jakichkolwiek infekcji skórnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.