kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-08-2019, 15:55
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Firma Vector świadczy również niezawodne usługi w zakresie sprzątania, tylko nieco innego rodzaju. Tutaj https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/ możecie dowiedzieć się więcej szczegółów. W skrócie pisząc zajmują się oni sprzątaniem, odkażaniem po zmarłych, morderstwach, samobójstwach etc. Działają oni szybko i niezawodne. No i oczywiście zapewniają oni pełną anonimowość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-08-2019, 18:05
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o sprzątanie na wysokościach np. mycie okien wieżowców czy czyszczenie dachów to sprawdzi się firma http://pracealpinistyczne.waw.pl/oferta/ z Warszawy. Bardzo solidni fachowcy, powierzone prace wykonują dokładnie. Co do cen to w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-09-2019, 10:56
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja ostatnio szukałam kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym myciem okien. Trafiłam na wzmiankę o Rope Expert i to z nimi się skontaktowałam. 100% zadowolenia - zlecenie wykonane sprawnie i dokładnie a do tego w bardzo dobrej cenie P.S działają w Warszawie i okolicach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-11-2019, 09:44
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Usługa, którą warto się*także zainteresować jest pranie kanapy z wykorzystaniem Karchera. Nic nie jest tak skuteczne jak mycie pod ciśnieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-07-2020, 13:28
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Szukam kogoś, kto ma w swoich usługach mycie okien na wysokości Warszawa bo potrzebuje do swojego biura, firma, która robiła to do tej pory z niezrozumiałego powodu przestała się tym zajmować. Możecie kogoś polecić?
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-08-2020, 07:49
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Profesjonalne sprzątanie nie dotyczy tylko przedmiotów czy miejsc znajdujących się w niedalekim poziomie od nas. Chodzi mi o to, że popularne stało się np.: mycie okien na zamówienie, czy spawanie na wysokości. I to są usługi alpinistyczne , które niewiele firm prowadzi. Warto sprawdzić te najlepsze, jak Alpin Weld na przykład .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-10-2020, 01:39
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Fajna firma sprzątająca z Warszawy to Cleanup Team https://cleanupteam.pl/ Od dawna na nich polegamy, podoba nam się że są super zorganizowani, o wszystko dbają należycie, sprzątają nie tylko biuro, ale i dbają o zieleń przed budynkiem, także z naszej strony pełne zadowolenie z ich usług. Dodam, że cenowo też są konkurencyjni, także to kolejny plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-10-2020, 11:56
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Nie wiem po co miałabym zlecać komuś profesjonalne sprzątanie do domu. Dla firm to jeszcze w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-10-2020, 11:49
ylangosh's Avatar
ylangosh ylangosh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Wydaje mi się, że warto znaleźć ekipę sprzątającą poprzez polecenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-10-2020, 10:47
dywka dywka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 896
Domyślnie

Chcąc cieszyć się wydajną pracą i zadowalającymi efektami pracy osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości, należy dostarczyć im najlepszych narzędzi. Produkty Proformula charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania i zaawansowaną formułą - warto je sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.