kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 20-01-2021, 18:05
nicola70's Avatar
nicola70 nicola70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

W sieci możesz bez problemu kupić maty do masażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 21-01-2021, 14:43
miro33343 Mężczyzna miro33343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

Mnie ostatnio bolą plecy. Z tymi plecami naprawdę mam bardzo duże problemy. Będę musiał pójść do lekarza.
__________________
Usuwanie cellulitu Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 17-02-2021, 07:15
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Moim zdaniem jest to zbyt poważny problem, aby działać na własną rękę. Najlepiej zgłosić się do fizjoterapeuty, który doradzi Wam odpowiednią rehabilitację czy też ćwiczenia. W Open Medical w Krakowie uzyskacie pomoc w zakresie rehabilitacji neurologicznej, onkologicznej oraz ortopedycznej: https://openmedical.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 19-02-2021, 21:55
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

można się wyposażyć w maty masujące i umieścić ją na krześle w biurze i korzystać z masażu podczas pracy. Wiadomo praca siedząca sprzyja bólom pleców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 03-03-2021, 10:34
pys1789 pys1789 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 13
Domyślnie

Hej, myślę że dobrym pomysłem będzie wybranie się do reumatolog kraków Na pewno doradzi w kwestii leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 03-03-2021, 20:49
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w porządny materac. My np. od jakiegoś czasu mamy materac z sovea i zdecydowanie czuć różnicę. Porządna jakość, nic się nie odgniata, materac zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 04-03-2021, 10:56
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie Cbd

W walce z bólem pleców pomogło CBD, najwygodniej jest palić je więc kupuję gotowe jointy cbd i dzięki nim pozbyłem się bólów pleców. Polecam ten sklep https://polskizielarz.pl/pol_m_Produ...ointy-200.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 07-11-2021, 00:33
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Zdecydowanie z bólami kręgosłupa warto zgłosić się do specjalistów, rehabilitacja bywa nieodzowna. Gdybyście szukali w Bydgoszczy jakiejś dobrej placówki rehabilitacyjnej to podpowiem wam, że odnośnie rehabilitacji, fizjoterapii czy masażu skierujcie się do Centrum Rehabilitacyjnego Sonatio https://www.sonatio.pl/kontakt Mają tam duży wybór zabiegów i masaży, bardzo miłych specjalistów i rozsądne ceny, także ja jestem w pełni zadowolona, że do nich trafiłam, dosłownie postawili mnie na nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 05-02-2022, 22:51
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Mi na takie bóle pleców bardzo pomaga mata igłowa do akupresury. Czasami wystarczy 15 minut na takiej macie, a czuję się jak nowo narodzona. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale na własnym ciele przekonałam się o jej działaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 06-02-2022, 11:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli chcesz zmniejszyć ból pleców to warto się najpierw zastanowić co jest jego przyczyną. Mi dokuczał straszny ból pleców i szyi, zwłaszcza wtedy kiedy się budziłam. Żadne leki nie pomagały, masaże też nie, więc postanowiłam, że może w materacu tkwi mój problem. Zdecydowałam się go zmienić na taki: https://selene.pl/produkty/materace/...styczne,2,5398 i ból całkowicie zniknął. Jeśli u Ciebie też żadne leki i środki nie pomagają, to polecam Ci wymienić materac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.