kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-09-2020, 14:31
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie Piękna i dobrze wykonana bielizna nocna - poszukiwania

Witam!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o piękną i dobrze wykonana bieliznę nocna. Z jakich sklepów internetowych korzystacie? Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-09-2020, 09:40
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

No to może zajrzyj sobie jeszcze do sklepu internetowego Valetta, gdzie znajdziecie całkiem sporo propozycji jeśli chodzi o piękną damska bieliznę w wydaniu nocnym w różnych wzorach i zarówno wydaniu jedno, jak i dwuczęściowym. Pozdrawiam i mam nadzieje, że będziesz zadowolona z poszukiwań oraz zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2020, 09:55
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej się zgadzam, jeden z moich ulubionych sklepów jeśli chodzi o piękną i dobrze wykonaną bieliznę. Fajne ceny, uczciwe podejście i dobre ceny. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-09-2020, 14:20
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Fajny temat, dziękuję bardzo za pomoc i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze jakieś propozycje się pojawią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-09-2020, 14:33
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Każda kobieta chce się czuć atrakcyjnie, nawet w nocy. Nie każda chce spać w wyciągniętej koszuli czy koszulce w za dużym rozmiarze. Tutaj znajdziecie propozycje na eleganckie i kobiece piżamy, komplety i bieliznę nocną, w których będziecie się prezentować zjawiskowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-09-2020, 09:32
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę sklepu internetowego Valetta? Jeśli znajdziecie trochę czasu to polecam zapoznać się z ich ofertą na https://valetta.pl/ gdzie znajdziecie stylowe propozycje w bardzo dobrych cenach i jednocześnie porządnym wykończeniu. W nocy na pewno Wasi partnerzy będą zachwyceni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-10-2020, 19:09
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy kojarzysz sklep https://www.xoxoxo.pl ? Bo, tam możesz właśnie znalazłam ostatnio świetną bieliznę. W szczególności spodobał mi się ta z kategorii nocne . Można tam kupić coś sensualnego, ładnie wykonanego. Warto się tam rozglądnąć. Tym bardziej, że ceny nie mają wygórowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-05-2021, 12:12
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeżeli piękna bielizna koronkowa to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Lovita - https://lovita.pl/ gdzie znajdziecie piękne propozycje kompletów, koszul, body, czy pończoch które jestem przekonany, że skutecznie przyciągnął zainteresowanie Waszych partnerów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-12-2022, 15:46
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 283
Domyślnie

A kupowałyscie kiedyś w tym sklepie https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny ? Moim zdaniem mają bardzo fajny, ogromny wybór. Sporo naprawdę oryginalnych zestawów bielizny z bardzo dobrej jakościowo koronki, więc nie ma obaw, że szybko się zepsuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.