kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-06-2021, 10:41
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

A czy kojarzysz sklep online Lovita.pl bo tam możesz właśnie znalazłam ostatnio świetną bieliznę. W szczególności spodobał mi się ta z kategorii nocne . Można tam kupić coś sensualnego, ładnie wykonanego. Warto się tam rozglądnąć. Tym bardziej, że ceny są niczego sobie i propozycji nie brakuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-07-2021, 09:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Na to żeby życie seksualne było udane, to dużo rzeczy ma wpływ. Rutyna to jedno, ale wystarczy problem z suchością pochwy i cała ochota na seks odchodzi. Sama tak miałam, więc wiem co mówię. Łatwo wtedy o infekcję i podrażnienia. Pierwszy raz to po prostu przeczekałam aż przejdzie. Za drugim wybrałam się do apteki, czy jest coś na to. Pani farmaceutka poleciła mi cicatridinę i dzięki niej o wiele szybciej infekcja ustąpiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-07-2021, 13:40
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Pewnie, że tak zgadzam się w 100% nie można doprowadzić do rutyny dlatego polecam zerknąć tutaj https://www.miastokobiet.pl/5-produk...e-musisz-znac/ jest kilka fajnych rzeczy do seksu oralnego które wprowadzają w łóżku odrobinę pikanterii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-07-2021, 13:27
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

mnie zaniepokoił bolesny seks a to może być objawem endometriozy. Ginekolog skierował mnie do specjalistów w szpitalu medicover bo tam mają odpowiednią diagnostykę i wiedzę na temat leczenia tej choroby, wykonują nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi operacyjne endometriozy głęboko naciekającej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-07-2021, 12:19
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Życie seksualne warto urozmaicać. Sprawdźcie sobie np. jakiś sklep erotyczny. Tam są często różne przydatne gadżety. Przesyłki są dyskretne więc nie ma co się wstydzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-07-2021, 16:14
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Gadżety czasami są bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzisiaj jest sporo dostępnych produktów w sklepach erotycznych, ale też sporo rankingów. Ranking wibratorów znajdziecie na najlepszewibratory.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-08-2021, 20:44
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Podzielam pozytywną opinię odnośnie Lovita.pl w mojej opinii to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów internetowych z piękną i bardzo dobrze wykonana bielizną damską, która zaskoczy Waszego partnera, ale też są propozycje na co dzień, czy do uprawiania sportu. Pozdrawiam no i czekamy na kolejne odpowiedzi oraz twoją opinię co do samego wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-09-2021, 19:31
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

O życie seksualne trzeba nieustannie dbać. To ważna sfera w naszym życiu. Dużą różnicę na plus zauważyłam od czasu kiedy to ja zaczęłam się zabezpieczać. Mam dobrane tabletki belara przez ginekologa. Czuję się pewnie, przez co kochamy się znacznie częściej i spontanicznej. Już nie sprawdzam jaki mam dzień cyklu jak to wcześniej było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-09-2021, 00:26
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Zdecydowanie, wiadomo że z czasem do łóżka wkrada się nuda i można życie seksualne urozmaicić różnymi gadżetami erotycznymi, które można między innymi tutaj znaleźć https://www.foxshow.pl/produkty/ . Wybór jest olbrzymi, więc każdy znajdzie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-09-2021, 11:51
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę internetową, na której znajdziecie najróżniejsze ogłoszenia towarzyskie oraz macie możliwość dodania własnego anonsu erotycznego. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.