kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #21  
Stary 30-09-2021, 10:56
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domy¶lnie

Na swoje ¿ycie seksualne nie mam co narzekaæ Mo¿e i jestem sama, ale jest mi z tym dobrze bo mogê spêdzaæ wieczory z kim i jak tylko chcê. Co prawda teraz jako¶ dopad³a mnie infekcja intymna, ale od stosowania ¿elu papilocare jest ju¿ lepiej i mam nadziejê, ¿e po jaki¶ czas zupe³nie ju¿ minie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-09-2021, 12:21
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domy¶lnie

Na pewno warto podnosiæ klimat w sypialni, a jest to mo¿liwe przyk³adowo dziêki erotycznej bieli¼nie czy ró¿nym fajnym gad¿ecikom. W sklepach takich, jak Area69 mo¿ecie znale¼æ multum najró¿niejszych produktów tego rodzaju, na pewno warto im siê przyjrzeæ. Mo¿ecie co¶ przypadnie wam do gustu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-10-2021, 10:07
mareczek873 Mê¿czyzna mareczek873 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 54
Domy¶lnie

Je¶li która¶ pani jest zdecydowana, to szukam partnerki na sex spotkania bez zobowi±zañ mam swój anons na https://www.boonga.pl zapraszam zdecydowane na pewno zadbamy wspólnie o mi³± atmosferê podczas spotkania
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-12-2021, 11:23
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domy¶lnie

Tylko o skutecznym zabezpieczeniu siê przed niechcian± ci±¿± pamiêtajcie! Po co potem ¿a³owaæ skoro mo¿na poprosiæ ginekologa o tabletki niskodawkowe vines, to skuteczna antykoncepcja, stosujê j± ju¿ dobre 3 lata i mnie nie zwiod³a
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #25  
Stary 16-12-2021, 16:33
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domy¶lnie

Dokladnie tak, jesli nie staramy sie o dziecko, to trzeba sie zabezpieczac. Ja biore drovelis, nowosc jesli chodzi o tê formê antykoncepcji, maja innowacyjny sklad i minimalne ryzyko zakrzepicy przy ich stosowaniu
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-12-2021, 01:41
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domy¶lnie

Jak ju¿ jeste¶my w temacie to mam ofertê dla niektórych osób. S± to leki na erekcje ze sklepu https://esterydy.pl/libido/ mo¿na tam nabyæ te¿ inne ciekawe produkty.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-01-2022, 10:11
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domy¶lnie

My¶lê, ¿e warto aby¶cie równie¿ poszukiwania rozpoczêli od takich sklepów jak na przyk³ad Valetta je¶li znajdziecie trochê czasu to polecam zapoznaæ siê z ich ofert± bezpo¶rednio na stronie, gdzie znajdziecie stylowe propozycje w bardzo dobrych cenach i jednocze¶nie porz±dnym wykoñczeniu. W nocy na pewno Wasi partnerzy bêd± zachwyceni!
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.