kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-03-2018, 08:48
panienka panienka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 66
Domyślnie

Bardzo mozliwe, spróbujcie z nią porozmawiać bo powinna udać się do psychologa dla własnego dobra. Ja tez byłam nieznośna po pierwszej ciązy i mąz miał mnie serdecznie dość i tez wszyscy myśleli ze mam depresję poporodową, a uspokoić mnie mozna było tylko przez puszczenie: http://fm.tuba.pl/artysta/Jean-Michel+Jarre dźwięk moic ulubionych piosenek bardzo mi rozluźniał i uspokajał jednocześnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-03-2018, 11:44
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Wygląda na to że cierpisz na depresję, a to niebezpieczna choroba. Więc powinnaś udać sie np tu Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Zostaniesz prawidłowo zdiagnolizowana, dopasują ci leki i na pewno terapia indywidualna lub grupowa. To jedyne słuszne rozwiązanie. Nie lekceważ tej choroby, bo jest podstępna i niebezpieczna dla ciebie a też i dla twoich bliskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-03-2018, 23:18
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Po porodzie też bardzo często zmienia się wygląd miejsc intymnych i nawet to może powodować spory stres i zakłopotanie, bo kobieta nie czuje się dobrze w swoim ciele. Polecam Wam zerknąć do kliniki https://multiclinic.pl/ jeśli potrzebujecie jakiś zmian. Mają świetnych specjalistów i najnowszy sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-04-2018, 11:27
Wirtua Wirtua is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Po porodzie huśtawki nastroju są normalne, w końc dochodzi ci nowy człowiek w rodzinie, który ma multum potrzeb, a ty swoje też masz, trudno wszystko pogodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-04-2018, 16:46
Muminekki's Avatar
Muminekki Mężczyzna Muminekki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja nie mam w tym temacie zbyt dużej wiedzy... Dlatego też dość ciężko będzie mi pomóc...
__________________
To ciekawe, jak często zdarzają się w życiu bardzo smutne chwile, po których zaraz dowiadujemy się, że wszystko jest w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-04-2018, 09:25
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

To jest w zasadzie naturalne, różnie kobiety reagują, ale trzeba się odpowiednio przygotować. warto mieć dobrego lekarza, który dobrze poprowadzi ciążę, ja takiego lekarza miałam, moją ciążę prowadziła pani doktor Beata Chołys Duszyńska i ona odpowiednio powiedziała mi co i jak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-10-2018, 21:53
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

nie mam pojęcia

Ostatnio edytowane przez sara898 : 24-11-2018 o 11:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-10-2018, 21:11
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Wedlug nie najlepiej zgłosić się do prywatnego ośrodka. Tam pracują bardzo dobrzy terapeuci, nie ma tłumów, grupy są kameralne i każdy jest traktowany indywidualnie. (polecam przyjrzeć się Medox http://medox.org.pl/ ) Nic nam nie szkodzi, bo takie ośrodki pozwalają na anonimowość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-01-2021, 02:35
Jagodzianka Jagodzianka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 82
Domyślnie

Ja również uważam, że wizyta u psychologa czy też psychiatry będzie dobrym rozwiązaniem. Skoro Ci to przeszkadza, to nie ma co sie męczyć tylko warto zgłosić się po pomoc. Ja mogę polecić Ci moją zaufaną klinikę https://psychomedic.online/ . Mają tu dobrych specjalistów, także jestem pewna, że otrzymasz odpowiednią pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-04-2021, 09:57
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Mi po porodzie pomogła terapia i regularne wizyty u psychologa. Długo szukałam w sieci informacji jak sobie z tym poradzić i natknełam się na psycholog.lublin.pl. Warto sprawdzić. Polecam ich metody!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.